Mám 20 rokov a som panna...som jediná?

Príspevok v téme: Mám 20 rokov a som panna...som jediná?
N.atalia

ahojte, chcem sa spýtať, čo si myslíte ak má niekto už 20 rokov a ešte vždy je panna.
začínam mať pocit, že okolo ma nikto taký nie je. všetky moje kamarátky sú zadané už niekoľko rokov a samozrejme majú už za sebou dosť veľa vzťahov.veľmi často sa rozprávajú o sexe, a vždy keď začnú s touto témou tak sa len pozerám niekde mimo, alebo sa snažím zmeniť tému.je mi trápne povedať im, že ja za sebou ešte nič také nemám..lebo podľa ich názorov je prísť o panenstvo najlepšie tak okolo 15-16 rokov a potom je už neskoro.
nemám problém s tým, že by o mňa nikto nemal záujem, práve naopak.. mám dobrú postavu, vždy okolo veľa kamarátov, rada chodím na všetky možné akcie..jediný problém je v tom, že ja sa nechcem vyspať len tak s niekým koho nebudem ani poriadne poznať, alebo nebudem do neho zaľúbená..aspoň prvýkrát by som to chcela zažiť s niekým na kom by mi naozaj záležalo...mala som dosť veľa chalanov, ale nikdy som sa ani s jedným nevyspala a vždy to vydržalo len veľmi krátko, pretože najneskôr po mesiaci som vzťah (ak sa to tak vôbec dá nazvať) skončila, pretože nikdy som nebola zamilovaná. najskôr mi to až tak nevadilo..veľa mojich kamarátiek mi závidelo, že je o mňa záujem a samozrejme si mysleli,že som sa s každým z tých chalanov aj vyspala..lenže teraz mám už naozaj pocit, že je neskoro, a neviem či sa vôbec oplatí čakať na niekoho výnimočného..bojím sa len toho, že to prvýkrát zažijem s niekým koho nemilujem a budem to ľutovať.jediné čo by som z toho mala by bolo,že by som si mohla povedať, že som už aj ja niekoho mala, pretože tak sa mi zdá, že byť pannou je podľa ľudí v mojom veku nejaká choroba.. čo si o tom myslíte??

trineo

natalia, svojím kamarátkam môžeš kľudne povedať: ja sa môžem v hociktorom momente rozhodnúť darovať svoje panenstvo, vy to však už nemôžete urobiť, už nikdy nemôžete byť tým, čím som ja teraz - pannou.

Mnohé dievčatá, ktoré to už "majú za sebou" ľutujú, že už nie sú panny a že tá skúsenosť nestála za to. Navonok v kolektíve dievčat sa môžu tváriť, že to bolo super, aby boli "in", ale v skutočnosti môžu závidieť práve tým kamarátkam, ktoré nepodľahli tlaku a stále sú pannami. Tie ich reči treba brať s rezervou a žiť svoj vlastný život. Panenstvo je najkrajší svadobný dar pre muža. A ten muž, ktorý oň nestojí, si nezaslúži byť Tvojím vyvoleným. Máš svoju cenu a Tvoje panenstvom je toho najväčším dôkazom. Táto doba prekrúca všetky hodnoty, je choré, ak sa panna musí hanbiť za svoje panenstvo.

lost

GiovanniX

ma recht...

toto nie je komunizmus, ani kapitalizmus, ale sexizmus...

na prstoch jednej ruky napicitam kolko billboardov je v celej ba bez zenskej, ktora by mala eroticky pohlad.. (a ton fotky)

to iste o reklamach..

niekedy je to az trapne.. a vrcholne nevhodne.

klipy - existuje spevacka co sa nevyzliekla v klipoch ?

a samozrejme, toto sa odraza na spolocnosti.. a ide to exponencionalne do 3,14...

Myslim si ze teoria "iluzionisti" ovladaju svet je korektna a pravdiva..

Co robia? Davaju ludom tolko zabavy ze az... Ludia nerobia ani makove, len sa zabavaju... Tym padom "ti hore" ryzuju na nas (teda na tych co sa zabavaju).

Nakoniec ich nebude nikto potrebovat a zdochnu v zabave hladom...

V zabave sa tocia neskutocne prachy...

GiovanniX ma pravdu... dobry prispevok..

peterqua

takze, normalne to nie je v dnesnej dobe medzi ludmi... za druhe, robis dobre a nepokaz to. uz to nevratis.... za tretie, najhorsie su tie chvile co je clovek sam. ked by aspon objatie potreboval.
strasne trpim ked vidim ako sa ine dievcata, aj mladsie odo mna drzia s niekym za ruku, bozkavaju, miluju, rozpravaju o tom. mam 22 a este som sa ani nebozkavala. to prazdno ma ubija.

GiovanniX

Myslim si,ze kebyze viac chlapcov zacne tlc do hlav to dievcatam,ze nedotknuta je cennejsia pre normalneho chlapca,ako pretahana x krat,tak aj dievcata by sa zacali inak stavat k otazke panenstvo.Cize tym chcem to povedat,ze nehanbili by sa za seba,neklamali by kamoskam,ze aj "ja" to mam davno za sebou atd...,ale naopak boli by hrde na seba,lebo podla mna su fakt cennejsie,ako daka 13 rocna,co len preto dala chlapcovi na diskoteke,aby nebola odlisna od kamaratok.Moze za to tento svet,hocico pozerate a citate,panelak,novy cas atd. vsade len sex a vztahy,akoby bez toho clovek zomrel,proste vela ludi si nevazi to co je a podlieha väcsine.

chalanx

presne tak, bohužial jedna z mála rozumných dievčat čo neda kazdemu a ma aj ine hodnoty. Neboj, to príde samo, a pekne je to aj pri osobe ktoru dobre poznas alebo ste dobrí kamarati, nemusí to byt hned tvoj manzel. A HLAVNE, neriad sa ostatnými. Rob vsetko podla seba! Ale vies, kazdý sa moze pochvalit ze o to prisiel tam na diskoteke a hentam na chate, lenže ked niekoho lubis a robis to ´´z lásky´´tak to sa neda porovnat.

ta3

Natalia, som potesena, clovek tu cita o 13 rocnych dievcatach, ktore uz sexuju, je to nazaplakanie, preto ma tesi, ze existuju este aj dievcata vysokych moralnych kvalit a vidim, ze Vas je viac, som na Vas vsetky hrda, provokativne reci naokolo si nevsimajte, z podaktorych urcite srsi zavist, ze nedokazali pockat aj ked nie na toho praveho, aspon na toho spravnejsieho a teraz su zbytocne nestastne, sklamane, zhnusene, niektore opustene tehotne alebo mamicky, vobec nic ste nezmeskali, zelam Vam vsetkym, aby Vase prve milovanie bolo krasne a s muzom, ktory bude naozaj hodny Vasho cakania

Anonym1234

V poslednom prispevku pise vitali, ze pozna ludi, co maju 30 a s nikym ani nechodili. A keby im niekto hovori, ze len musia pockat na toho praveho a podobné veci, tak neviem neviem. Aby niekto v 30tke este nemal partnera, nebodaj nebol sexualne aktivny? Farmar hlada zenu - bol tam taky jeden - vsetci asi vedia a nazor si o nom urobili.

vitali

ked sa zamyslim nad touto temou, tak myslim, ze uz tu bola neraz podobna a je mi luto, ze sa niekto trapi nad takou blbou otazkou. nemyslim to v zlom, len mi to pripada, ze mnohi sa nechaju "manipulovat" touto citlivou temou medzi kamaratmi a ked este nemali sex, su blbi, debilni, chori, nenormalni atd. ja poznam ludi, ktori onedlho budu mat aj 30. r. a este s nikym ani len nechodili. to uz je kus vacsi problem. takze N.atalia nezufaj, netrap sa. je to normalne a pekne ze si panna. a normalny a dobry muz si bude cenit, že si nesla pri prvej prilezitosti s niekym do postele.

lost

podla mna ked je clovek "stary" a stale "brand new" tak to je ako ked si dnes kupim auto , napr take lamborghini a za 40 rokov predam - bude mat extremne vysoku hodnotu..

aku hodnotu by mal teraz taky - napriklad trabant z 1970 s 0km najazdenymi ?

vyssiu ako dnes nova skoda superb, to je na 100%