Mám 20 rokov a som panna...som jediná?

Príspevok v téme: Mám 20 rokov a som panna...som jediná?
N.atalia

ahojte, chcem sa spýtať, čo si myslíte ak má niekto už 20 rokov a ešte vždy je panna.
začínam mať pocit, že okolo ma nikto taký nie je. všetky moje kamarátky sú zadané už niekoľko rokov a samozrejme majú už za sebou dosť veľa vzťahov.veľmi často sa rozprávajú o sexe, a vždy keď začnú s touto témou tak sa len pozerám niekde mimo, alebo sa snažím zmeniť tému.je mi trápne povedať im, že ja za sebou ešte nič také nemám..lebo podľa ich názorov je prísť o panenstvo najlepšie tak okolo 15-16 rokov a potom je už neskoro.
nemám problém s tým, že by o mňa nikto nemal záujem, práve naopak.. mám dobrú postavu, vždy okolo veľa kamarátov, rada chodím na všetky možné akcie..jediný problém je v tom, že ja sa nechcem vyspať len tak s niekým koho nebudem ani poriadne poznať, alebo nebudem do neho zaľúbená..aspoň prvýkrát by som to chcela zažiť s niekým na kom by mi naozaj záležalo...mala som dosť veľa chalanov, ale nikdy som sa ani s jedným nevyspala a vždy to vydržalo len veľmi krátko, pretože najneskôr po mesiaci som vzťah (ak sa to tak vôbec dá nazvať) skončila, pretože nikdy som nebola zamilovaná. najskôr mi to až tak nevadilo..veľa mojich kamarátiek mi závidelo, že je o mňa záujem a samozrejme si mysleli,že som sa s každým z tých chalanov aj vyspala..lenže teraz mám už naozaj pocit, že je neskoro, a neviem či sa vôbec oplatí čakať na niekoho výnimočného..bojím sa len toho, že to prvýkrát zažijem s niekým koho nemilujem a budem to ľutovať.jediné čo by som z toho mala by bolo,že by som si mohla povedať, že som už aj ja niekoho mala, pretože tak sa mi zdá, že byť pannou je podľa ľudí v mojom veku nejaká choroba.. čo si o tom myslíte??

janekMY33

Podla psychologa ze velmi dobre ked zena viskusa najmenej 10 sexualnych partnerou.Vies v dnesnej dobe povazuju zeny a aj muzi dobry a kvalitny sex za sucast dokonaleho spoluzitia a ty ked nemas ziadne skusenosti si najdes podla teba dokonaleho ale ci aj ten bude citit ze si dokonale to neviem

GiovanniX

ja poznam dost dievcat,ktore su nedotknute a maju po 20-ke,takze vyckaj na toho praveho,nemas sa kde ponahlat,nic si nestratila,naopak,mozes byt hrda na seba :)