ako zlepsit vztah?

Príspevok v téme: ako zlepsit vztah?
karma

ahojte asi ma uz poznate uz som sem par krat pisala mam chlapca a sme spolu 10 mesiacov no ja mam pocit akoby sme sa zacali navzajom od seba vzdalovat...co mame podniknut aby sme mali vo vztahu opät tu spravnu iskru prosim napiste mi par rad ak ste stastny vo vasich vztahoch chcela by som aby bol aj moj priatel so mnou stastny dakujem vasa karma

varecha

Vztah je uzasna vec a tak neprebadana , ako ty mozes vediet co od vztahu ocakavat ked nevies co ocakavat od seba ? zacni sebapoznanim, ked citis rutinu tak to znamena ze stagnujes a vztah sa prestal vyvyjat . Stah ma niekolko urovni a roznu hlbku na ktorej treba pracovat ale bez poznania seba a zivota to nejde

Bibko

Karma no nic v zlom ale ked po 10 mesiacoch zacina vztah ztracat iskru, co bude po 10 rokoch? Mozno je Vas vztah len uz usporiadany a Tebe sa to zda ako rutina. Skor by si sa mala tesit, ze vztah ma pevne zaklady a vies aj asi predvidat reakciu, odpoved. A urcite sa treba spolu vela smiat..

Zalubeny

Ja som sem pisal uz tiez podobnu temu ako ty. Ale my sme spolu polovicu z toho co vy ale k veci. Dostal som nedávno velmi dobru radu od znamej, ktora je 30 rokov stale v manzelstve spokojna tak jej radu si vážim. Povedala mi ze NIKDY sa nesmieme prestat rozpravat aj ked sa pohádame a vzdy si vsetko vysvetlit co nas trapi aj ked len blbosť, lebo si zacneme nahovárať kadejake sprostosti a vsetko pekne sa zacne strácať. Jeden druhému ste oporou a hlavne treba komunikovať medzi sebou a nič nezatajovať.
Minule mala priatelka nepodareny den, potom to v sebe dusila aby ma s tym nejak neotravovala alebo co tak som ju zobral sa prejst a vypocul si ju a nakoniec sa to otocilo na srandu a domov sme dosli vyrehotany, lepsie ako byt nasratý na cely svet a nedostat to zo seba. Taketo veci tiež upevnuju vztahy aj ked sa to nezda.
Chod za nim a vyklop co ta trápi a vyjasnite si to. Treba sa rozpravat, potom sem nemusis pisat.
idem najst tu svoju temu a kuknut co je tam pisane aby som sa zasmial :-)

varecha

Ahojky najprv si treba ujasnit aky je rozdiel medzi zalubenostou a laskou. A plus to co od vztahu ocakavas. Ked budes mat v tomto jasna i v hlavicke tak mozes zacat upratovat v srdiecku. a vtedy zacina skutocny vztah a praca na nom avsak na tuto pracu je potrebna ochota oboch ...