Problem najst si vztah (20r.)

Príspevok v téme: Problem najst si vztah (20r.)
vulabi

Moj problem je jednoduchy, a zaroven specificky .. nedokazem si najst vazny vztah. Som mlady chalan a od 18r. som nemal znamost. Je uz pre mna frustrujuce, ked pocuvam ludi v mojom veku ako uz maju dlhodoby, fungujuci vztah. Naozaj som niekolko krat rozmyslal nad tym, cim to je ale na ziadnu odpoved som neprisiel.. nechcem tu vyzerat ako namysleny, ale zle urcite nevyzeram, sportujem, snazim sa byt mili a zdvorili k zenam.. tesil som sa ze ked pojdem na vysku, na intrak, ze sa to zmeni, ale nic z toho ... kopec dievcat uz bolo zadanych, a tie ktore neboli si na intraku nasli niekoho ineho. U vsetkych som mal len status "super kamarata". A to pritm nepatrim k ziadnym bojkom .. nemam problem nadviazat s babou kontakt, prihovorit sa vo vlaku ci na diskoteke .. len nikdy z toho nic nevzide .. neviem ci nemam na to tu charizmu alebo co, ale do tych spominanych 18r. som s tym problem nemal .. len zrazu som nejak dospel, zvaznel a uz to neni ako kedysi :( .. ja by som si uz naozaj chcel najst vaznu a serioznu znamost ale nedari sa mi .. ked som sa s tymto zdoveril ludom ktorym verim, vsetci mi povedali ze nech nikoho nehladam, ze ono to pride samo .. to mam cakat so zalozenymi rukami a cakat dokym mi nejaka kocka zaklope na celo ??

sewie

Valubi,klidek a ti co tvrdia ze to pride samo, tak maju pravdu...nie, nemas cakat zo zalozenymi rukami kym ti niekto zaklope na dvere-pokial tomu dobre rozumiem mas dost spolocenskych aktivit a podobne , takze to uz svedci o tom ze mas viac sanci ako to ze niekto sa zjavi pod oknom:D prilezitist pride-tvojou ulohou je, byt tam-byt vonku medzi ludmi a ak niekoho zbadas, kto sa ti pozdava, tak ho oslovit-neni nic horsie ako ked iskry lietaju ale nikto sa nema k cinu!:) hlavne klud-ja mam 25! a ziadny vazny vztah a nie som ani skareda, ani hlupa ale proste sa nenasiel ten pravy...

lost

je zaujimave kolko zien musi znasat hento chovaine s nozom, to uz je neprvy pripad co citam a uz som ich pocul aj na zivo celkom dost.

nahlasili ste to niekto ?

takych pupusov by som vlastnorucne zaskrtil bez mihnutia oka a este by som sa citil lepsie, ze som svedomito odviedol dobru pracu v ocisteni planety...

shaolin

mozno to len prilis prezivas uz na zaciatku, ked este nie je celkom jasne, co z toho moze byt. bud proste kamarat s tymi kockami a ak to s nejakou ma vyjst, tak to pojde same od seba.

tak neviem, ako to s tymi arogantnymi chalanmi je, ale nepoznam ziadneho namysleneho chrapuna, ktory by mal stastny a fungujuci vztah. najlepsie bude, ak budes vyjadrovat to co v tebe je, ak si mily a slusny, tak taky aj ostan a je to.

a prosim ta, ze do posilovne baby nechodia? ja do posilky chodim a bab je tam dost:)

Deaa

zatiaľ mi nechýba dlhodobý vzťah, vždy keď ide do tuhého tak cúvnem, ale to kvôli tým nepodareným vzťahom (mám celkom nepekné skúsenosti, jeden sa somnou rožišiel a potom mi posielal listy, keď som nereagovala tak ma sledoval a raz sa mi vyhrážal nožom v ruke že o do mňa hodí.. a tak to pokračovalo, buď som bola podvedená alebo mi spravil žiarlivostnú scénu.. ale to som už odbočila)čiže zatiaľ som slobodná, vyhovuje mi to a raz možno nájdem aj niekoho kto nie je idiot

Threesha66

NO ano ale na kazdeho to po chvili dojde a proste bude mu ta laska chybat ci uz vyrastal ako chalan alebo nie, aj vulabimu to uz doslo ze asi bol aktraktivnejsi pred tym ako teraz a rozdiel je iba par rokov. Mozno sa za ten cas venoval viac sebe a svojim zalubam ako hladanim frajerky a nejako zabudol ako na to, ako sa spravat atd, neviem niesom si ista. No kazdy raz najde svoju lasku, len sa nesmiete bat dlhodobeho vazneho vztahu. Lebo ak vam ide len o kratkodobe uzivanie si tak to chapem.

Deaa

ja sa netrápim nejak veľmi, ako jasné občas pri nejakej situácií si poviem kiež by som mala niekoho, ale zatiaľ to beriem tak, že nie som niekomu zaviazaná a trošku blbnem

Deaa

ja budem mať o pár dní 20 a tiež nemám vzťah, bolo ich už pár ale nevyšlo to. ja mám skôr pocit, že ma všetci berú ako kamošku, od mala som chodila vonku s chalanmi pretože mi viac vyhovovali :-D. prišlo mi hlúpe sa rozprávať o šatách, kozmetike a telenovalách :-D. asi som mala predsa len chodiť vonku s holkami aby ma teraz nebrali ako jednú z nich (myslím chalanov) :-D