Plucna embolia a rakovina

Príspevok v téme: Plucna embolia a rakovina
tumbiak

Dobry den,prosim chcela by som sa opytat ci vie niekto alebo ma skusenosti s plucnou emboliou.Pani ma rakovinu prsnika s metastazami do pluc,pecene,kosti...Naposledy jej nasli v plucach vodu a vcera ju hospitalizovali do nemocnice pretoze jej zistili emboliu.Ma pred sebou osmu chemo a vobec nevieme co nas caka.Prosim akekolvek skusenosti alebo znalosti.
Dakujem

RNG

LLek, zato ze fibrinolyticke enzymi(nattokinase, lubrokinase, a do urcitej miery aj serrapeptase) neboli uznane oficialne za lieky neznamena, ze nepracuju.
Uz mnoho ludi, co som in to poradil, vcitane mna sameho si to dokazalo na krvnych testoch zrazanlivosti, ze to pracuje vyborne a bez skodlivych bocnych ucinkov chemickych liekov.Je to pomerne velmi rychlo ucinkujuce, niekolko hodin po zobrati oralneho doplnku enzymov s fibrinolytickymi ucinkami uz mozno standartnymi testami(PT, PTT, INR) poznat posun do lepsich hodnot.
Vo vyssich davkach(4000FU +) sa dokonca rozpustie aj tromby uz existujuce v tele.
A ja sam som to zacal pouzivat na nazory lekarov, co s tym mali hromady uspechov, tj nejedna sa o moj osobny laicky nazor, ale nazory svetoznamych lekarov, kto chce, moze si o tom precitat uz z hodne starej literatury, tj nejedna sa o nic noveho
www.natto-nattokinase.com
Je velka chyba, ze sa toto neuci na skolach ovladanych farmaceutickym priemyslom a roznymi zaujmovymi skupinami.

llek

To nie su vyhrazky, to su fakty. V nemocniciach liecia lekari - nie chemici, farmaceuti a neviem este kto iny, co si nacita nejaku literaturu. Tu na internete si moze kazdy pisat a odporucat co chce, v ambulancii lekar napise spravu a da tam svoju peciatku, tym sa stava zodpovedny za to, co tam napisal a hlavne aku liecbu pacientovi odporucil. Ak sa pacient rozhodne inak a uveri chemikom, je to jeho vec, ale lekar sa musi niecim riadit. A nakoniec vies RNG, ked sa napriklad tato pani bude mat tak skutocne zle, tak pojde za lekarmi do nemocnice, nie za tebou RNG alebo za Ivkou na internet.Toto su ale diskusie ktore nikde nezacinaju a nikde nekoncia. Ak by vam ale tak skutocne zalezalo na pacientoch, nenazyvali by ste chemoterapiu jedmi, lebo je skupina pacientov, ktory s vdaka chemoterapii vyliecili a vratili do zivota. Mnohym sa po nej stav ason trochu zlepsil, je teda velmi bezohladne ak to nazyvate jedmi. Iste, cytostatika maju vela vedlajsich ucinkov, o tom nikto nepochybuje, ale ten koho sa to tyka, sa na to pozera inak, lebo mu ide o zivot

RNG

Bezna vyhrazka lekara, ked mu clovek nechce suhlasit s nim navrhnutou metodou liecenia je, ze si z tohom umyva ruky a pacient isteze zomrie, ked neuposluchne. Nuz s takym silnym argumentom musi mat clovek velmi silne presvecenie, aby konal inac, nez mu hovori "odbornik" .
V USA je dokonca zakon, ktorym mozes potrestat kohokolvek, vcitane roznych lekarov, ked sa rozhodnu otvorene liecit inou metodou, nez schvalene oficialne onkologami. Takze sa to moze robit len potajomky alebo na vlastne riziko. Je teda na tom nieco velmi divne, najma ked rozne alternativne metody maju casto uspech tam , kde klasicke onkologicke zlyhali a pacienti boli onkologami "odsudeni na smrt", lebo mali uz tak znicene telo, ze tam neprichadzala do uvahy dalsia chemoterapia, aby pri nej v nemocnici rovno nezomreli, coho sa velmi vystrihaju.

llek

Pacient sa sam rozhoduje ako a cim sa chce liecit. V nemocniciach ako tu na Slovensku, tak aj v zahranici je pacientovi poskytovana starostlivost v sulade s konvencnou medicinou. Ak sa chce liecit alternativnymi sposobmi liecby, je to jeho vec,ale v beznych statnych nemocniciach sa takato liecba neposkytuje (ani v zahranici, tam su na to sukromne kliniky, pre ktore sa pacient sam moze rozhodnut a liecbu si kompletne hradi sam) Konvencna medicina je zalozena na dokazoch a je poskytovana lekarmi a zdravotnickymi pracovnikmi, to su veci, ktore si treba uvedomit. O liecbe trombozy a embolie, ktore patria medzi zivot ohrozujuce ja osobne nebudem diskutovat s nikym inym ako s lekarom. Neposkytnutie standardnej antikoagulacnej liecby v pripade trombozy ci embolie je hrube zanedbanie zdravotnej starostlivosti a kedze sa v onkologii pohybujem uz naozaj dlho, tak co sa tyka embolie a nadoroveho ochorenia, viem o com pisem, je to nasa denna realita, nie teorie z internetu.

RNG

Na to netreba byt odbornik, aby si clovek precital rozne skodlive dosledky chemoterapie, medzi ktore patria aj edemy a tromboza. A riesenie skodlivych nasledkov jedovatych chemikalii druhymi skodlivymi chemikaliami sa mi vidi tak trochu cudne, prinajlepsom.
Uvedena literatura obsahuje rozne ine pristupy k lieceniu rakovin roznymi znamymi a uspesnymi lekarmi, takze to nie su laicke nazory a ich uspesnost je dostatocny dovod, aby sa brali do uvahy. Zialbohu organizovana medicina berie do uvahy len metody, ktore sama schvali, ci su dobre alebo nie. A v pripade rakovin sa casto nemaju velmi cim chvalit.

llek

Odpovedali tu zatial sami laici, tak neviem ci ta zaujima aj iny nazor. Ide o pacientku s pokrocilym karcinomom prsnika - teda ma metastazy do organov a tiez v kostiach. Tekutina okolo pluc (nie v plucach)suvisi priamo s jej ochorenim a je dosledkom metastatickeho postihnutia pohrudnice. Odsava sa vtedy, ak ma pacient vyrazne tazkosti s dychanim, lebo samotne odsavanie problem neriesi, vedie len k prechodnej ulave. Ak je chemoterapia ucinna, prejavi sa to aj tak, ze sa tekutina tvori menej alebo sa prestane tvorit uplne. Co sa tyka embolie do plucnej arterie- nie je to nieco prekvapujuce u tejto skupiny pacientov. Upchatie niektorej zily a nasledny vznik embolie do plucnej arterie je u pacientov s pokrocilym nadorovym ochorenim velmi caste, ovela castejsie ako si myslime a vieme. System zrazanlivosti krvi je u tychto pacientov vyznamne aktivovany, plus pridavaju sa aj ine rizikove faktory - pacient sa menej hybe, viac lezi, menej pije,ma bolesti, moze mat infekciu a ine rizikove faktory pre vznik trombozy.Pri liecbe trombozy a embolie sa pouzivaju lieky, ktore znizuju zrazanlivost krvi. Dolezitym faktorom je aj stav zakladneho ochorenia a to aky efekt sa dosiahol podavanim chemoterapie.Ak je zakladne ochorenie - teda nadorove ochorenie, pod kontrolou a dobre reaguje na chemoterapiu vyhliadky pacienta po prekonani trombozy a embolie su vcelku dobre, ak dlhodobo uziva ci aplikuje si antikoagulancia (lieky alebo injekcie, kotre znizuju zrazanlivost krvi). Ina je vsak situacia ak zakladne ochorenie nie je pod kontrolou a teda podavana chemoterapia nie je ucinna.

RNG

Na krvne zrazeniny su ucinne aj potravinove doplnky, fibrinolyticke enzymi, ako nattokinaza, lubrokinaza a ciastocne aj serrapeptaza .
Tieto ciastocne riedia krv a rozbijaju krvne zrazeniny, pricom sa daju brat ustne, nemaju ziadne skodlive ucinky a ani pri velmi velkych davkach nevyvolavaju krvacavost

RNG

Necaka vas nic dobre. Chemoterapia dava do tela silne jedy cim poskodzuje cely chod tela. Preto niektori lekari pouzivaju iny pristup k liecbe rakovin a to potravinovymi doplnkami a inymi latkami.
Zialbohu aj napriek ich uspechom tieto metody nechce onkologia uznat a potlaca ich vsade napriek ich uspesnosti.
Pozri napr na www.cancertutor.org na viacere uspesne z nich.