Kde kupujete oblecenie?

Nataly99

Obľúbila som si eshop www.ebutik.sk nájdeš tu rôzne dámske svetre, teplákové súpravy, tričká, šaty, športové šaty, blúzky a iné vecičky. :)

KatarinaS

Ja nakupujem najmä podľa výpredajov... od kedy mám ale deti zvyknem chodiť do Tesca a Lidl tam majú pekné veci. Prípadne sebe aj manželovi hocikedy nájdem niečo pekné v Kiku, napríklad teraz majú už aj značku Everlast v ponuke - www.letakomat.sk takže dá sa vybrať si myslím :) raz som čítala ale že napríklad oblečenie z Pepca vyvolalo alergiu pre babatko ale neviem či to boli len zlé jazyky či je to naozaj pravda preto som si zvykla najskôr všetko vyprať a zatiaľ sa mi podobné nestalo

Tamarka10

Ja pre svoje deti nakupuj tu

fb.com

Handmade (ručne výrobky) a fakt kvalitný materiál ! :)
Odporúčam každému. Pani robí detske šatky , nakrcniky, body, deky, nohavice a mnoho ďalšieho . Všetko čo len chcete vyrobí :)

Moda123

Prosim vas nenakupujte fast fashion oblečenie, to znamena nakupovanie v obchodnych centrach, internetovych obchodoch atd... pretoze modny priemysel je druhy najspinavsi priemysel na svete pretoze sa vyraba strasne vela oblecenia a mina sa strasne vela vody na to oblecenie napr. 2720 litrov sa minie len na vyrobu JEDNEHO tricka :(
Uz tak je na svete dost obchodov a este viac sa buduje....
Nakupujte radsej v second handoch, bazaroch atd, lebo podporujte vlastne recyklaciu mody tym nakupovanim z druhej ruky, a hlavne je to lacne, originalne a mate z toho dobry pocit :)
A nehovoriac o tych hroznych podmienkach kde sa to oblecenie vyraba (deti, stari ludia...) hlavne v azii :(