Vypadávanie vlasov ....

Príspevok v téme: Vypadávanie vlasov ....
Meggi_15

V poslednej dobe mi nejak priveľmi začali vypadávať vlasy. Viem že je jar a vtedy vlasy viac vypadávajú. Ale mám pocit že mám riedšie vlasy na vrchu hlavy. :/ ....Nevedeli by ste mi poradiť nejakú vodičku alebo niečo? ... Nie je to až také hrozné ale preistotu chcem s tým niečo robiť aby to nebolo horšie. :)) ...Ďakujem :)

User_37597

jezis ale vsak to nie na kazde telo reaguje rovnako zeny!!!
vsetky tabletky maju rozne chyby a nie kazdemu zaberu rovnako.niekto sa s toho vyhazde niekomu to pomoze.no rozhodne nemozes povedat ze po mesiaci si videla rozdiel ked mesiac je strasne kratka doba na to..si si mala za jeden mesiac spocitat kolko vypadlo vlasov a spocitat aj druhy mesiac..jaj boze zeny ako mozete vsetko tak "dobre vidiet".

slniecko2010

talentmania:
revalid som brala aj ja ,,, asi mesiac nieco,,, ale este viac my z neho padali vlasy ,,, takze revalid neodporucam, lebo aj ked ti narastie z neho 100 vlasov ale 200 vypadne,,, biohar je dobry

talentmania

Ja mam tie revalid ale asi skusim teraz ja ten biohar.Vlasy mi rastu po tabletkach to uz vidiet na rozdiel od inych pripravkov mi vlasy len vypadavali a vobec uz nerastli a teraz uz vidiet ze rastu len co ma trapi je ze mi ale aj tak stale padaju nie az tak ale padaju tak neviem ci mi stihnu dorast tie co prave zacinaju rast.Viem ze taka norma je do tych 100 vlasov ale tak mne urcite padaju asi tak 300 vlasov dennne:0(

elsa5.5

mne vypadávali ale nie nejako extrémne zasa kúpila som si šampon Panthe Hair pomohol a ked som bola u kožnej tak mi poradila panthenol lieky aj to si chcem kúpiť

slniecko2010

problem.
nevadi ze si natacas vlasy ,,, nemusis vodicky pouzivat cez den mozes na noc a rano si vlaskyumyjes a natocis

slniecko2010

mam ten isty problem lenze mne vypadalo uz dost vlasov na temene hlavy, takze som zacala pouzivat biohar vlasovy aktivator pouzivam ho dva tyzdne a vlasy my zacinaju rast,,, a pritom som si myslela ze mne uz nic nepomoze, pretoze mne az moc vypadali a je to aj vidiet, ale teraz mi zacali rast malinke vlasky miniaturne na temene kde my vlasy vypadali, a este som si kupila tabletky revalid 120 kusov za 24 eur a ten aktivator stoji okolo 5 eur takze to nie je az tak moc drahe ,,, pouzivam to len kratko ale vidim ze my rastu, a davam si ten aktivator na noc

2bodka

Tiez myslim, ze treba dat vysetrit hormony stitnej zlazy u endokrinologa. Ale najprv by som isla s problemom k praktickemu lekarovi.

User_37597

hej mam ..chod ku koznej a ona aj ked ti len nieco predpise tak aspon to bdue mat lacnejsie..a dalej mozno ta posle na endokrinologiu.

VolvoS40

Ahojte existuje jeden sampon + tonikum proti vypadavaniu vlasov a ich obnove viac info umna na meili -adresa odstránená-