?????????????

Príspevok v téme: ?????????????
jj

ja uz neviem co dalej so sebou....rano sa zobudzam s myslienkou ze kedy uz bude konecne vecer aby som mohla ist zase spat a preco sa tak dni vlecu....jednoducho mam pocit ze chcem cely svoj zivot urychlit nech cim skor prejde a je pokoj...vobec to nechapem...a uz neviem co robit...nic ma netesi aj ked by som sa mohla tesit z vela veci....no nejde to...kazdy den je pre na hrozne dlhy a nudny...neviem najst to svetielko...

brunuska

tak toto mam najradsej!ked sa snazis niekomu pomoct,venujes mu svoj cas, energiu a nakoniec zistis ze to bolo uplne zbytocne a ten clovek ta vobec nepocuval a vobec nic si z toho nevzal.

jj

ved to ze uteka...no ako sa poznam, viem co spravim....budem to dusit dalej...ale dakujem vam vsetkym velmi pekne za rady...majte sa krasne

brunuska

poplatky su len u sukromnych.no bola by si asi velmi prekvapena ako to tam chodi a mozno by ta to aj zacalo bavit. ani si nevsimnes ako sikovne ti pomoze.teda hlavne si najdi dobreho taky aky ti bude vyhovovat-ak nevies o svojich pocitoch rozpravat-budete to riesit formou psych.hier-vyjadrovat svoje pocity.je to vcelku aj sranda.tak sa nicoho neboj-hlavne to ries-takto vazne nemozes fungovat-si mlada,krasna baba a zivot ti uteka pomedzi prsty!!!

jj

a su aj nejake poplatky za tie "posedenia"?...mozno to aj skusim neviem....ved uvidim este....ale isto chcem s tym nieco robit...proste to nie som uz ja...a najhorsie na tom je ze si to vsimlo aj moje okolie...akurat moja rodina nie...pretoze od nich som dosta daleko...a bojim sa ze to nezvladnem raz a spravim nejaku hlupost...no dufam ze nie...aj preto to chcem riesit...ale ked ja vazne nemam odvahu na toho psychologa...jednoducho prist sa dnut si a "pocuvaj, toto ma trapi a pomoz mi..."

tish

posnaz sa riesit to cim skor, mozes upadnut do depresie a to uz bude vaznejsi problem, to uz sa ti nebude chciet ani z postele vstat. ak su veci, ktore potrebujes dat von, tak ich daj von.

esti

Ja priatelov nemam.Vsetkych som stratila.Bola som ku kazdemu mila a ked som ja potrebovala pomoc tak sa mi kazdy otocil chrbtom.Pre mna je najdolezitejsie vyrozpravat sa vtedy sa mi ulavi.Ked nemam nikoho na blizku tak si vsetko zapisem do dennika.Zivot je krasny,neviem si predstavit ze by som nebola...