Moj príbeh

Príspevok v téme: Moj príbeh
sanara

Do fitka chodim uz dve mesiace 6x do tyždna vyhýbam sa sladkemu nejem mastne jedla,pijem vodu ...ale moja vaha stale stoji na 63-62 pri vyske 171-172 ...namiesto toho aby som nieco schudla tak stále ma nafukuje a mam zapchu ....
...citim na sebe ze som daco schudla ale nic radikalne ze 5kg za mesiac :(.... co robím zle ??

ja_ja_ja

ja som na tom uuplne rovnako....lenze totiz to..ja sportujem od minulej jari..a myslis ze som nieco schudla????....dokopy kilo....malo som jedla...zaviedla som system 5 krat denne male porcie..chces vediet co sa stalo???...po 2 tyzdnoch som mala o 2 kila viacej....takze uz vazne nerozumiem...a citim to na bokoch a bruchu...zda sa mi ze ja nikdy nebudem mat brucho ploche...cize uz treti rok kvoli tomu nepojdem na kupalisko....nech si kazda mysi co chce..podla mna je najhnusnejsie na dievcati ked ma pneumatiky okolo brucha..aspon podla mna....dievca by malo mat pekne ploche brucho....ale to ja asi v zivote mat nebudem aj napriek sportovanie co zahrna beh, korcule a bicykel....takze nie si sama a sucitim s tebou....:(

Sisi135

Skús jesť aj každé dve hodiny a ten jedálniček máš slabý. Neuvádzaš množstvá, a navyše chlieb aký celozrnný?? džem nie a praženica na akom oleji, s čím, koľko vajec a koľko bielkov?? A na desiatu len jogurt? Každé jedlo má byť kompletné

Sanara

Jem nepravidelne kedze koncim skolu neskoro a pootom utekam do fitka..takze Ranajky ovsene vlocky,chlieb s dzemom alebo prazenicu vzdy to striedam.. na desiatu neaky salat alebo jogurt hoci co to si vacsinou rozlouzim na pol10 a 12hodinu...a potom nic nic az ked pridem domov o pol 5 6 vtedy akoze "OBEDUJEM" ...aaaa neskvor o tej 7-8 este nieco ...ale niekedy mam aj zachvaty a jem vsetko a to mi asi nerobi dobre ...neviem ako si to mám rozlozit

Sisi135

možno sa obmedzuješ až príliš, ak ješ málo telo kilá nepustí lebo sa bojí čo sa to s ním deje. Napíš jedálniček alebo si skús povážiť potraviny ktoré zješ a nahádž to do energetických tabuliek a vieš na čom si

nathália08

áno,meranie je niekedy dôležitejšie ako váha-ja som tiež tak mala,,
moja váha stála,ale cm mi išli dole-postava sa formuje.
Neboj pojde to:)

xdanielax

urcite je problem v strave aj cviceni.

dalsia vec je, ze skus sa zmerat - namiesto vazenia sa.
tretia vec, po dvoch mesiacoch necakaj zazrak.

ako casto jes? a co? a ako/co cvicis?? treba viac info, ked chces radu.