ASTOR špirála STIMULONG

Strawberryca

no baby to ste ma teraz sklamali :( jako ja mam pekne riasy len som im chcela trocha "zdravia" dat :) o tej Air Max som pocula vacsinou chvalu no neviem...ja by som chcela od Astor skusit Volume diva to je taka cela zlata ma obal...len rozmyslam lebo mam Maybelline a na tych sa mi pacia ze su pekne cierne...neviete mi povedat ci maju aj Astor peknu ciernu?

Strawberryca

no baby to ste ma teraz sklamali :( jako ja mam pekne riasy len som im chcela trocha "zdravia" dat :) o tej Air Max som pocula vacsinou chvalu no neviem...ja by som chcela od Astor skusit Volume diva to je taka cela zlata ma obal...len rozmyslam lebo mam Maybelline a na tych sa mi pacia ze su pekne cierne...neviete mi povedat ci maju aj Astor peknu ciernu?

Kikaa

Ja som si ju kúpila s očakávaním že mi za 4 týždne predĺži riasy o 117% či koľko to sľubujú...používam ju viac menej každý deň už skoro dva mesiace...a výsledok žiadny... akože je dobrá...ale dlhodobý efekt to na mňa nemalo....

oblacik

No,neviem neviem. Podľa mňa tie riasy máme proste geneticky danné. žiadna zázračná riasenka nám nepomôže. Skôr ma zaujímajú iné od astor mala som Air Max a otras...taká Big&Beautifull nová ma zaujíma.