Zúúúfalááááá :(

Príspevok v téme: Zúúúfalááááá :(
Petrussa

Ahojte! Večne chudnúci ako ja:(

Pomaličky sa mi darí chudnúť,

!!!!ale!!!!

za týždeň idem so spolužiakmi na chatu! A viem, že sa tam bude jesť a piť stále!
A ja nechce! Viem, ale, že to nezvládnem!
Nechcem už znova pribrať!

Máme opekať večer o 8-smej!
Myslela som, že by som si doniesla kurca...a jedla to len zo šalátom alebo neviem.

Čo myslíte, akú stravu si tam mám zobrať?
A ako mám odolať takému pokušeniu?
Ako to mám zvládnuť?

Prosím, som zúfalá! :((

Suemell

Vlastne ja som toto zažila asi tak pred mesiacom. Mali sme ísť ku priateľom, síce sme neopekali ale tiež tam bolo toľko jedla .. Ja by som ti poradila aby si si zobrala to kurča so šalátom, aj keď trocha klobásky by ti naozaj neuškodilo. Ale o 20 už ju radšej nejedz. No a v raňajkách hľadaj kompromis. Daj si napríklad aj niečo nezdravé, ale to neznamená že teraz do seba napcháš celú vyprážanú hus + 10 balíkov chipsov. A na desiatu, obed, si daj tak isto napr. tú klobásu s šalátom alebo kludne aj rezeň. No a na večeru si daj niečo zdravé.. Veď sú to 2 dni :-) Si myslíš že priberieš 10 KG ? To si treba užiť a nemyslieť stále iba na diéty.

xdanielax

ved si daj normalne ranajky, obed, plus to opekanie a medzitym nieco male. neviem co riesis. ked ides jeden vikend niekam prec, nic sa nedeje, potom znova nastupis na svoj obvykly rezim.
co doma jedavas na ranajky, ze mas take obavy?? Ved snad chipsy a cokolady tam nikto do teba pchat nasilu nebude..
alkohol ma tiez vela kalorii, ked, ta sa skus obmedzit radsej v tom a v piti sladkych napojov. Jeden vikend je bezvyznamny, uzi si to!

Petrussa

:D Kedže sú to moji dobrý kamaráti vedia, že som 100% mäsožravec!

Vravíš šalátik? dobrea teda, ale čo raňajky? :( a ako mam odolať ostatným pokušeniam? :(

luckaaaaaaaa

hm:) pol klobásky by ti neublížilo.. nepapaj ju s chlebom, ale so zeleninou, alebo so zeleninovým šalaátom.. alebo to kurča si môžeš zobrať. alebo povedz, že si vegetariánka a nikto t nútiť nemôže:)