Slimball

flo19

ahojte vsetci.
asi pred 2 mesiacmi som su kupila tento zazrak. hned po uziti 1.ta bletky som sa strasne vyhadzala, ale fakt strasne!!!
na druhy den som hned pisala na info linku, aj som poslala doporuceny list, do dnes sa mi nikto neozval,a ani peniaze mi nikto nevratil !

kjklk

Hlupaci, to nie su tabletky, to je nieco ako zaludocny balonik, ktory funguje na uplne inom principe nez tabletky "na chudnutie". Je to urcene pre ludi, ktori su tlsti kvoli tomu, ze zeru privela a nevedia sa zastavit. Ale niektori ludia su proste sprosti a prezierat sa budu aj tak.

mom778855

Slim bool pomaha pri uprave stravy, ja sa pokusam schudnut uz dlho ale sa mi nedarilo niako nakoniec som si uvedomila ze moje porcie jedla su velke . Je to vsetko v hlave tam si to treba dat do poriadku a schudnete jedna radost a slim bool pomaha len necakajte zazrak doma pred telkou

Podfuk!

NEKUPUJTE SLIMBALL!!! Pred 5 týždňami som si objednal 7 týždňovú kúru, ktorá by mala garantovať mínus 20 kg. Mal som už 150 kg, keď som BEZ TABLETIEK začal vo februári tohoto roku diétu bojovníka. Za 2 mesiace som zhodil 15 kg. Vtedy som si objednal SlimBall v domienke, že pri už zaužívanej NOVEJ životospráve mi pomôže zhodiť ďalšie kilá. Zo siedmych balení som vybral už 5 a napriek tomu, že dodržiavam dôsledne diétu neschudol som naviac už ani 1 kg! Je to obyčajná vláknina, viac si pomôžete zakúpením Psyllia v lekárni (150 g za necelé 3 eurá). Vystačí na týždeň a taktiež sa nabobtná v žalúdku 40 násobne. Slimball je podfuk, možno, že sa bude zdať plnší žalúdok, ale pocit hladu naďalej bude pretrvávať a beztak zjete to, čo chcete. Pokúsim sa vrátiť prázdne obaly. Som náramne zvedavý či mi vrátia peniaze?! Ináč sa obrátim sa SOIku.

maruska123

ze tomu niekto aj uveril..ved to je obycajna vlaknina, ktora tiez napuci v bruchu, ked ju zapijete vodou :) je to tam napisane ako jablcny pektin - ale to je vlaknina...jaj ludia, ked si nieco kupujete, tak si o tom najprv nieco nastudujte a nemuseli by ste byt takto oklamani :) ono to vlastne ani nie je klamanie, ved je tam napisane zlozenie..ludia su proste hlupi

ste si mohli kupit tu za 5 eur a mate to to iste..avsak ani z tej sa nechudne, skor je dobra na pravidelne vyprazdnovanie, ale aj to je dolezite pri chudnuti

Viera100

Je to klamstvo, za 2 týždne ani gram. Nedajte sa oklamať, ja som tiež naletela. Žiť zapíjanim tabletiek vodou a chudnuť, to môžete aj bez tabletiek.

pipi1234

jedine tabletky na chudnutie ktore 100% funguju \\\\\\\"zazracne\\\\\\\" su na lekarsky predpis (mozno zohnat aj na cierno na nete) mala som MERIDIU a schudla som 7kg natrvalo aj ked teraz jem ako predtym len menej sladkeho neustale uz rok a pol si drzim vahu 60kg.A tieto reklamne tahy ozajstne tabletky nepotrebuju. :)

malaanka

reklamovať treba na tej adrese od ktorej si to kúpila.Treba pridať prázdne obaly alebo načaté.Adresu nájdeš aj na internete,ked dáš do googlu slimball.