Slimball

Frantiska

neviete niekto kde a ako mam reklamovat tie tabletky..je tam 3 mesacna zaruka, tak skusim...vie niekto kde? dakujem

Frantiska

Ja tuto kuru uzivam uz mesiac a nic som neschudla, pritom sa snazim jedloobmedzovat ...je to podla mna hlupost , ktora ma zbytocne stala 700 eur!!!

pajser;)

no je to presne tak, ako pise @milacik1990
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja som to urobil podobne- nejedol som vobec nic- len som pil vodu(je to sice brutalne tazke, ale da sa to...) a schudol som 30KG v priebehu asi 2 mesiacov...
neviem, ci to bolo velmi zdrave ale zabralo to ...
milacik1990 preco prave kuracie maso?

angeliqueee

na ranajky ovocie, na obed chude mäso so zeleninou, na veceru zelenina, k tomu pridat hodinku cvicenia a schudne kazdy... disciplina! to je to najtazsie! pre mna tiez, ale ked clovek chce, vsetko sa da, ja mam uz 25 kg dole ;) drzim palce a vela uspechov prajem

malaanka

A teraz tá istá firma ponúka zázračné ampulky UnicaSlim a kapustovú polievku v kapsliach.Keby bola pravda,čo sľubujú,načo by im boli stále dalšie prípravky.Ano,úpravou stravy a cvičením sa dá schudnúť,ale určite nie nejakými zázračnými prípravkami,kde podľa reklamy,sa schudne 500 gramov denne.Ha,ha,ha..

milacik1990

ahojte baby pozeram a citam ze nemozete schudnut...ja som tento produkt sice nebral ale schudol som 18 kg za mesiac a pol...ako?jednoducho nejedol som nic len na obed o 12,200g kuracich prs na vode a o 17 hod.len 150g kuracich prs,a vtom to spociva ahojte:)