muzi a sex

Príspevok v téme: muzi a sex
margarett

Zaujimali by ma vase nazory na toto:
Mam 23, prednedavnom som sa rozisla s priatelom, on ma 31. Moja kamaratka ma 20 a tiez ma 30rocneho priatela. Je to jej prvy partner a povedala mi, ze ani po roku s nim sa este "neciti" na to, aby uz s nim zacala sex. zit. Nemam dovod jej neverit, len mi to pride cudne, lebo moj ex ma "tahal" do postele uz po 2 tyzdnoch od zoznamenia a casto sme sa kvoli tomu "hadali", ked som to odmietala s tym, ze ja na to potrebujem viac casu a on zase mne tvrdil, ze muz v jeho veku je "nadrzany" stale. Nakoniec sme sa rozisli, z mojej strany tam bolo viac dovodov, ale z jeho strany, myslim, ze toto bolo najhlavnejsi dovod.
Preto by ma zaujimalo, ake mate skusenosti vy. Ako je to po sex. stranke u mozov okolo 30? Naozaj "to" potrebuju stale, alebo sa dokazu "ovladat" podla situacie?

sweater

myslim ze kazdi chlap je nadrzany ako fredka, ale keby si mu zato stala urcite by pockal, ked uz nic ine ma aj svoje ruky, a ako chlap urcite dobre vie ako ich pouzit...

margarett

dakujem za odpovede

JANEK - a cim je 38rocny lepsi? :)

Nnnnn - neviem, preco to oni riesia tak, ako to riesia, ja sa im do toho nestaram. Mna len zaujal ten fakt, ze jej priatel dokaze vydrzat tak dlho a moj ex bol stale nadrzany :) - a to si myslim, ze su odo mna 100x krajsie dievcata :)

Takze, ak som to spravne pochopila, je to u kazdeho muza individualne a zavisi, akym podnetom priklada dolezitost.

Nnnnn

No tak Ti poviem, ze ak sa s nim po roku este nedostala do postele, tak nech sa rozidu, lebo stracaju cas. Kolko casu potrebuje na to 2 roky, 3, alebo 10 ? Ma to byt o tom, ze nedokaze odolat sexu s nim a nie ze sa za rok nedokazala presvedcit k tomu. Znamena to, ze ju nepritahuje, ked nema problem rok mu odolat.

A co sa tyka, toho ako to muzi potrebuju je to ako u bab individualne, ale hlavne je to skor otazka podnetov, nez veku. Existuju aj muzi v celibate.
Ja ked mam okolo seba intenzivne podnety tak mozem aj 4x za den a ked nemam ziadne, tak aj mesiac nemusim.
Ale vy zeny sa vykraslite, sexi obleciete pripadne flirtujete a potom sa divite, ze Vas partner chce na Vas skocit kazdy den. Keby si bola skareda, tlsta, oblecena vo vytahanych teplakoch, tak si Ta ani nevsimne a nebude chciet po Tebe sex.

Ci si to chceme priznat, alebo nie realita je taka, ze sex je stycny bod medzi dvoma pohlaviami. Koli nemu sa davaju dokopy, travia spolu cas a robia spolocne aktivity. Alebo si naozaj myslis, ze ak nie je vidina sexu (v ten vecer, alebo niekedy v buducnosti), tak je pre chlapa zaujimavejsie sediet s babou v cukrarni a tlachat o nicom, nez ist na pivo s kamosmi a kecat o sporte, politike, autach?
Ano zahram si tenis aj s kockou, lebo sa fajn na nu pozera v kratkej suknicke, ale ked si chcem riadne zasportovat potrebujem protivnika chlapa.
Parovy tanec (tango, rumba, mambo, caca...) robi tiez zaujimavim ten sexualny naboj. Tanec s mamou, alebo sestrou nema tu iskru.

Ten sex. naboj ci uz vedome alebo podvedome je tam vzdy ked dve pohlavia interaktuju. Bez neho si pohlavia skor rozumeju medzi sebou, nez z opacnym.
Iste existuju vynimky, ale ja hovorim o typickych muzoch a zenach.