Zažila som smrť?

Príspevok v téme: Zažila som smrť?
veve..

Dobrý deň.

Asi viem, ako vyzerá smrť...

Mala som \\\"zážitok\\\"...Spala som, zobudila som sa o 3 ráno a nemohla som sa hýbať.
Nedokázala som pohnúť ani rukou a ani nohou...ničím...čítala som, že je to spánková paralýza,ibaže...
keď sa mi to dialo, tak som videla pred sebou nejaké geometrické pohybujúce sa tvary a aj nejaké svetlé lietajúce guličky, ktoré som vnímala ako anjelov v tom momente...
Z čoho som mala nepríjemný pocit bolo, že v tom stave si môj \\\"duch\\\" sadol, pozrela som sa na seba-na telo a naspať si lahol ten duch, v tom momente som si myslela, že som umrela, najprv ma pochytila panika, že už nežijem, že toto je smrť a potom taký zvláštny pocit, že keď toto je smrť, tak asi niečo existuje a v zapatí som sa začala upokojovať.
Po pár sekundách ma pochytila zase panika, že čo mám teraz robiť, keď som mŕtva, ako budem vedieť, kam mám ísť a snažila som sa komunikovať a zrazu som sa mohla začať hýbať...keď som sa \\\"prebrala\\\" k životu, tak som začala mimovolne plakať...
No a dôvod prečo píšem je ten, že sa mi to stáva tak asi 2 krát do mesiaca, teraz som pokojnejšia, nechytá ma už taká hrozná panika ako poprvé...

pacient123

bud si bola zhulená alebo proste máš nočné mory ......prednedávnom som sa prebral v noci a cítil soomže pri mne niekto je a tak som si povedal že zakričím aby ku mne prišli známy a aby to prešlo ...no ndokazal som kričať ani rozprávať no asi po 3 minutach som zakričal ...no proste som bol možno tak unavený že sa mi nechcelo kričať a z unavy zo mna nevyšlo ani jedno -----a ani som sa v tej chvíli ani tak nebal ....proste naša mysel je zvláštna stačí ak jej niečo uveríme a už sa začneme strachovať ..... ked sa ti to deje tri krat za mesiac že hah zomreš a ožiješ tak je to moc hlúpe keby sme ti to verili ale predca aj takí ludia sa určite najdu :D len nwm prečo by si to mala biť ty a presne to píšeš tu na tomto fore,,,,... no dajme tomu aj keby som uveril tej bájke tak bud máš len siné nočné mory ktoré su vyprodukované tvojou poruchou v psychike -navštiv lekára ..alebo sa ťa snaži niekto známy skontaktovať

[zruseny35]

Nebláznite tu nejakým duchom alebo schizofreniou...Má asi ťažké obdobie v živote,tak sa jej to nahodou stalo."Prepadávanie do postele" je tiež v ramci toho..
Smrť vyzerá trochu inak:
- starý umierajuci ludia,vravievaju vzdy ,že sa im s niekým zosnulým bud sníva alebo ho vídaju
-chorý človek sám cíti ,že už je čas- a 3 dni pred smrtou mu už chladnu prsty na rukách-to ale vedia aj sestričky a lekári..
-zážitok klinickej smrti býva v nemocnici pri (tiež ) nejak chorých ludoch.
Inak sa smrť nedá predpovedať,NIKTO nevie kedy to príjde...a hlavne sa nedá "hore-dolu " pobehovať :)

fazula gula

out of body experience ako to uz niekto spominal...uz som tu na tomto fore pocula o tomto niekolkonasobne a myslim ze sa tu najde kopa ludi s podobnymi zazitkami a bude ti vediet poradit...

je to podla mna vazne zvlastna vec...

f54sd465fsd5

Nie nezazila si smrt, len duch opustil docasne telo, tvoje telo normalne fungovalo, len ty si v nom nebola. Znamena to ze si velmi odputana od zeme, "lietas v oblakoch". Najlepsie na to je sa "uzemnit", cize jest vela masa, tvrda praca a "pozemske slasti".

Timonea

So záujmom som si prečítala vaše príspevky a musím povedať, že som o niečom takom ani netušila. Musel to byť hrozný pocit zažiť niečo také. Prikláňam sa k názoru, že ide len o prechodné obdobie, kedy človek denne prežíva stresové situácie. Všetkým ktorí trpia týmto problémom držím palce a prajem veľa sily a energie.

Jay

Nie, nezažila si žiadnu smrť. Stalo sa mi to už niekoľko krát, prvý raz som si aj ja myslel že to je smrť a mal som strach. Všade naokolo bolo všetko biele a ja som nedokázal hovoriť, pohnúť sa, nič. Tiež som si myslel, že umieram. Keď sa mi to stalo druhý raz, už som len čakal kedy to prejde. Teraz som už na to zvyknutý. Naposledy sa mi za jednu noc stalo, že som sa zobudil paralyzovaný, zaspal som a potom som sa zobudil zase "priľahnutý", čo znamená, že máš pri prebúdzaní pocit že sa dusíš. Tiež sa to spája s vidinami, preto si ľudia mysleli, že to spôsobujú duchovia alebo iné nadprirodzené javy.