Som anorektička?

Príspevok v téme: Som anorektička?
Truffla

Ahojte, mám 16 rokov, výšku 159 cm a váhu 49 kg. Pred rokom som mala 37 kg a tych som si držala už od 11 rokov. No potom prisli problemy so žaludkom a liekami ma vykrmili. Od 10 rokov som mala anorexiu, no nikdy som drasticky nechudla, len som jednoducho nepriberala... A mna by zaujimalo ci mam anorexiu aj teraz. Hoci mam strasne vysoku vahu, moze byt ze je ta anorexia v mojej hlve ?
Tak napriklad : Neprejde den kedy by som nemala depresiu z postavy takmer kazdy, alebo kazdy druhy kvoli svojej postave placem, mam nutkanie vazit sa, okolo zrkadla chodim zo zatvorenymi ocami, stale myslim na svoju postavu...
ALE !!! Jem nezdrave veci- fastfoody, vyprazany syr atd..... vobec nemam pevnu volu, nechudnem, bud priberam alebo sa drzim a to uz je takto rok.

Mam anorexiu ??? Este stale ??

Dakujem za pomoc . . .

helgaJ

zlaticko, moje, chod k pani doktorke zajtra rano a ona ti uz poradi.
Nezostavaj s tymto problemom sama.
Ja som mala pri vyske 165 sm 46 kg a citila som sa dobre. Dnes po rokoch mam stale 165 cm a o 20 kg viac a citim sa stale dobre.
Ak mas pochybnosti, chod sa poradit. Na to mame lekarov a napis.

helgaJ

zlaticko, moje, chod k pani doktorke zajtra rano a ona ti uz poradi.
Nezostavaj s tymto problemom sama.
Ja som mala pri vyske 165 sm 46 kg a citila som sa dobre. Dnes po rokoch mam stale 165 cm a o 20 kg viac a citim sa stale dobre.
Ak mas pochybnosti, chod sa poradit. Na to mame lekarov a napis.

helgaJ

zlaticko, moje, chod k pani doktorke zajtra rano a ona ti uz poradi.
Nezostavaj s tymto problemom sama.
Ja som mala pri vyske 165 sm 46 kg a citila som sa dobre. Dnes po rokoch mam stale 165 cm a o 20 kg viac a citim sa stale dobre.
Ak mas pochybnosti, chod sa poradit. Na to mame lekarov a napis.

helgaJ

zlaticko, moje, chod k pani doktorke zajtra rano a ona ti uz poradi.
Nezostavaj s tymto problemom sama.
Ja som mala pri vyske 165 sm 46 kg a citila som sa dobre. Dnes po rokoch mam stale 165 cm a o 20 kg viac a citim sa stale dobre.
Ak mas pochybnosti, chod sa poradit. Na to mame lekarov a napis.

Aduska 23

Ahojte baby nerobte si problemi . V živote NEOPLATÌ SA VAM TO . Ste asi hlupe ked to robite . A rodičia sa o vas bojia mislite si že my sibe ale viem to a nieje to hra ani sranda mala som 11 vazila som 23 mam to 7cka a vazim 60/61 mam viborni zivot skuste sa pohode najsta bude ok ..Dojebe* si život .
Problemy s anorepciou naprav to kriste do kelu :-)

NAPRAV TO
Podla skutočneho
pribehu

Gima

Spravna hmotnosť tela sa určuje podla vzorca, v ktorom sa zohladnuje vaha a výška na druhu mocninu deleno 100. No pre dievčata vo vývoji, tie ktore nepresli pubertou, je jednoduchý vzorec: Výška - 100 = centimetre __
Výsledok by sa mal zhodovať s kilogramami. Ak sa nezhoduje ide o podváhu.

Vanessa_

Ahoj,
Ja mám 11 rokov a 67 kg. Viete ako sa za to sama hambím.. Vôľu mám, jem málo a snažím sa jesť čo najzdravšie. Cvičím aj jógu. Aspoň viem mostík zhora... Prosím poradte mi. Viem není to normálne.. A mám už aj problémy z dýchaním, niekedy vôbec nedýcham. A niekedy ma aj pichá pod srdcom. Také veci by sa mi stávať nemali ako 11 ročnej..