Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

má to zmysel?

Príspevok v téme: má to zmysel?
Ni.Na.

Ahojte,

Každý má veľa problémov a taží ho niečo iné, no mňa drví stále dokola to isté..
Budem mať pomaly 17 a aj ja už konečne chcem zažiť pekný hlbšívzťah, ktorý nebude len o jednom. Nikdy som taký vzťah nemala a po povrchnych aférkach už vôbec netúžim. Aj ked sú ľudia, ktorí citia ku mne istú náklonnosť, bohužiaľ, ja to isté necítim a práve tí, o ktorých sa zaujímam ja, sa mi do života nijako nehrnú a nevidno, žeby javili záujem. Ja niesom taká, žeby som sa drzo niekomu pchala a niesom taka spontanna ako niektoré. Zistila som už dávno, že na výzore v podstate nezáleži, okrem fyzickej príťažlivosti, ktorá sa ale prelína hlavne s vnútornou stránkou človeka a jeho vyžarovaním. Môj problém je, že si akosi stále musím zaoberať istým človekom a čím ďalej sa o ňom dozvedám o ňom, tym viac upadá moja odvaha niečo s tým urobiť a hlavne, ak mám pocit, že daný človek by bol najradšej, keby ho nikto neotravoval , posobí ako čistá flegma a iba párkrát opätuje obyčajný úsmev či len pohľad.Dakto povie- kašli na takých,majú svoj sveta a iba tak ľahko ho niekomu neotvoria, po svete behaju iní. Snažím sa, ale situacie a okolnosti mi v tom bránia,všade sa s nim stretávam všade kam idem - ak netestretnem jeho, tak jeho rodinu... už sa mi aj o tom sníva..:D a vlastne ani neviem poriadne aký je , kto je.. už neviem čo dalej.. čakám, že sa už niečo stane z jeho strany a že príde on..keby cítil to čo ja. No nedá sa z neho nič vyčítať a myšlienky čítať neviem. Príde mi nahlavu, že sa musím toľko zamýšľať nad ním a tým, a obyčajným prianím spoznať ho a byť jeho kamarátkou.. chcem to vyriešiť už. Občas mám pocit, že iba strácam čas,inokedy, že by som sa mala niečo urobiť preto,nevzdať to hneď.
Prosím, skúste sa vžiť, uz sa skoro fakt nedá s nikým o tom porozprávať..
Ďakujem.

jajka001_

no, jednoducho sa zacni s nim priatelit, nemusis cakat na neho. lebo sa moze stat ze sa nedockas a nieco velmi dolezite premeskas :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.