moj pes..

Príspevok v téme: moj pes..
Brenda

asi pred cca rokom sa mi stala zvlastna vec...raz v noci som sa zobudila na to ako mi nieco chodi po posteli (prekracuje mi nohy) ako keby tam chodil nejaky pes...strasne som sa vylakala..a otvorila som oci a nic tam nebolo..neviem ci to bol len sen alebo skutocnost..lebo asi pred 4 rokmi sme mali psika ktory nam umrel..mala som ho strasne rada..neviem ci to bol on...teraz ked si na tom spomeniem alebo o tom hovorim niekmu tak sa rozplacem len tak bezdovodne..cim to je? neviem ci to bola skutocnost ci sa take nieco moze stat....:(

Brenda

Alicianel
hej bola som si ista ze to nebol len sen vazne to bolo take zive..a hej take nieco len z tym ze mi to "nieco" islo po posteli ako keby mi skocil pes na postel a isliel si ku mne lahnut a to moj psik robil ked bol medzi nami este...len som mala z toho taky divny a zaroven strasidelny pocit...a vzdy ked to spomenioem je mido placu len nevie ci z lutosti za nim alebo z pocitu strachu...

Alicianel

oooch... asi viem o com hovoris.. a bolo to take , ze si jasne citila, ze to nieje ako sen, bolo to velmi zivé , si si ista? ja som raz bola strasne unavena a isla som spat velmi neskoro pricom som nebola prave v stastnej nalade a urpostred noci som mala zvlastny pocit ze mi nieco strhava paplon, normalne som este mala pocit ze hovorim aby mi netahal perinu, nemohol to byt nikto vsetci spali inde... nechapem doteraz.. ale ak by to bol iba sen, bol az prilis živy..