Je to mozne?

Príspevok v téme: Je to mozne?
Luckasweet

S priatelom sme sa vcera maznali,nemali sme pohlavny styk,ale urobila som ho rukou a vystriekal sa mi na brusko.Ked som vstala,ze idem do sprchy,ejakulat mi stekal po brusku az na vaginu.Ked som sa sprchovala,pouzila som sprchovaci gel a potom ejakulat s penou pri umyti vodou stekal tiez po vagine.Je mozne takto otehotniet,bez pohlavneho styku?

lionesssssss

lucka, dám krk na to, že ty si nebudeš istá ani keď si urobíš test a dostaneš menštruáciu...

prosím ťa,na čo si potrebovala vedieť môj vek a bydlisko ?

mataBB

vy radsej nesexujte nikdy..to mi chces povedat ze po kazdom sexe budes takto vyvadzat? no amen, tvoj frajer s tebou takto nevydrzi dlhsie ako 2 mesiace

Luckasweet

Nesrandujem,prepac,ze sa Ta pytam na vek.Ak je Ti to neprijemne,tak som sa Ta nechcela dotknut.No neviem ci my budeme sexovat kym nedostanem menstruaciu, neurobim si test a nebudem si 100% ista ze tehotna nie som.

mataBB

lucka je cisty verlik..no co uz, takemu sa neda pomoct..ked uz jej tu 100 ludi napisalo, ze sa takto otehotniet neda a ona uz dobre ze nepocituje kopanie dietata, tak co uz

lionesssssss

áno, lucka stretla... a môj vek v tom nehrá vôbec rolu...

pochop prosím ťa, že na splodenie dieťaťa je potrebný pohlavný STYK!!!! nie uterák ... tie spermie boli dávno mŕtve keď si sa utierala a naozaj sa nedajú nijako zatlačiť do pošvy ani nič podobné,...

buď si vážne chorá alebo len vymýšľaš a nechceš pripustiť, že to čo píšeš je kokosina...

fakt s tým niečo rob, lebo keď začnete spolu ozaj sexovať tak skolabuješ

Luckasweet

Staci vek. Stretla si sa uz s niekym ako ja,ze sa bojim ze otehotniem bez pohlavneho styku?Vidis,napr.teraz ma napadlo,ze po osprchovani som sa utrela do osusky ci som nemohla tym spermiam pomoct dostat sa nejako dnu,ked som sa pretrela zospodu.A tak je to kazdy den,na 5 minut sa upokojim,a potom ma napadne co ak to,co ak tamto atd.

lionesssssss

lucka, nemôžeš sa ma to spýtať... na čo to potrebuješ vedieť? pomôže ti to zbaviť sa strachu, keď budeš vedieť, koľko mám rokov a odkiaľ som ?

Luckasweet

Mozem sa Ta opytat odkial si a kolko mas rokov?Proste sa toho neviem zbavit a napdaju ma myslienky co ak to a co ak tamto a uz len cakam na den menstruacie.

lionesssssss

lucka , áno, presne to máš povedať psychiatričke, čo je na tom?

áno, vhodnou terapiou sa to dá upraviť... neni si prvá ani posledná s takýmto problémom, bohužiaľ, je to daň tejto doby...

Luckasweet

Peniaze dávam aj na charitu :-) LOGICKY to viem, no akosi zo strachu sa musim 1 000 x uistovat u lekarov, u ludi, menstruaciou, tehotenskymi testami, ultrazvukom u gynekologicky. Viem je to chore, ale co mam ist za psychiatrickou a povedat jej, ze mam panicky strach z otehotnenia aj ked nemam pohlavny styk?Myslis si,ze sa to da liecit?