Je to mozne?

Príspevok v téme: Je to mozne?
Luckasweet

S priatelom sme sa vcera maznali,nemali sme pohlavny styk,ale urobila som ho rukou a vystriekal sa mi na brusko.Ked som vstala,ze idem do sprchy,ejakulat mi stekal po brusku az na vaginu.Ked som sa sprchovala,pouzila som sprchovaci gel a potom ejakulat s penou pri umyti vodou stekal tiez po vagine.Je mozne takto otehotniet,bez pohlavneho styku?

lionesssssss

lucka, tak ak to vieš, že je to choré, tak prečo to nejdeš riešiť, preboha???? kto ti ešte má napísať, že z toho nemôžeš otehotnieť, napísali ti to dvaja lekári a asi XY ľudí tu na fóre a ty sa stále dokola a dokola pýtaš to isté... na čo sa pýtaš, keď nerešpektuješ ani jednu odpoveď???

vieš ako sa robia deti? je na to potrebný pohlavný styk... vieš čo je to pohlavný styk? keď muž zasunie svoj penis žene do vagíny...

takže, ak si sa osprchovala a na bruchu si mala poutieraný ejakulát, tak asi ťažko z toho môže byť dieťa...

radšej keby si tie peniaze investované do tehotenských testov dala na charitu...

škoda peňazí , fakt... nabudúce mi ich radšej pošli, ja ich lepšie investujem

ty radšej ani nezačínaj s pohlavným stykom lebo teba to asi zabije... neviem si predstaviť čo budeš robiť potom, keď teraz sa ideš zblázniť z toho, že si myslíš, že spermie vedia plávať a ešte k tomu proti prúdu :D šak to je na smiech :D

Luckasweet

Poutierala ale len tak narychlo nie nejako dokladne,ze som si skontrolovala na 100% ze som perfektne utreta,len som vzala servitku a utrela si rychlo brusko a isla som do sprchy.Ja len chcem dostat 26.5 menstruaciu a mat negativny test a budem pokojna.Viem,ze to neviete pochopit,som hystericka a panikarim.Ja viem,ale keby ste vedeli ako si ja dokazem domyslat,je to chore viem.

lionesssssss

Luckasweet, strašila si aj včera na chate na antikoncepcia.com, nestačilo ti, že ti lekár napísal, že takto sa otehotnieť nedá? písala som do poradne, tam ti napísali, že sa nedá, písala si na chat, tam ti napísali že sa nedá... nemala by si navštíviť psychiatra??? ako si to vlastne predstavuješ? že spermie majú nohy a navyše sú vrcholoví plavci ?

ak máš takéto šoky, tak prečo si sa nepoutierala pred tým ako si sa šla sprchovať?

mataBB

fuuuu niekto dal zarobit lekarni a este aj uplne zbytocne :))) potom sa cudujme ze lekarne tolko zarabaju...no ale ved na hluposti a nechapavosti ludi sa da vzdy najlepsie zarobit

Luckasweet

Ok, snazim sa upokojit a pockam do 26.5 na menstruaciu. Dakujem za Vase nazory a upokojenie. Tak pevne verim, ze menstruaciu normalne dostanem. Asi fakt prehanam, uvedomujem si to, ale som uz taka.

Sue..

lucka,tie testy su spolahlive a ak mas v plane pouzit vsetky 3 co predpokladam je u teba mozne tak neexistuje aby sa vsetky mylili...ale aj tak si uvedom ty jednoducho nemas byt z coho tehotna tak prestan takto nervovat lebo zle skoncis

jankaaaaaaaaa

vies co? podla mna ty vobec niesi normalna amla by si navstivit psychologa....
to inac ako chces sexovat v buducnosti? si uvedomujes ze keby tvoj priatel pouzil kondom tak by pri tom bola vacsia sanca ze otehotnesies ako pri tom co sa ti stalo teraz???

Luckasweet

Ja som si kupila GS MAMATEST, DR.MAX TEST a DIGITALNY CLEARBLUE TEST. Myslite si,ze su spolahlive? Snazim sa upokojit a v pohode cakat na buduci stvrtok a menstruaciu.

jankaaaaaaaaa

staci ze dostanes menzes. alebo ak ti bude meskat a test bude negativny tak je vsetko ok.
su testy take cu su spolahlive uz po osmom dni ako som spominala

Sue..

ano...a garantujem ti,ze vsetko je ok uz teraz...ale ak ti bude meskat menstruacia tak sa neplas ,lebo tiez si myslim,ze je pravdepodobne,ze ti bude meskat ked takto hystercis