Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prejedanie

Príspevok v téme: Prejedanie
clara258

mam velky problem s prejedanim.. snazim sa to vyriesit, akurat v skole je to velmi tazke, ked kazdy okolo mna vzdy nieco je a ja casto dostanem hlad aj ked je to mozno len prezlecena chut... :(
no najhrosie to byva v obdobi olovrantu, vtedy je to take kriticke obdobie ktore rozhodne o tom, ci to vydrzim az do vecere :((
akurat ked si dam cosi sladke, alebo vlastne cokolvek "naviac" (tak trebars ze jem normalne cely den, ale po olovrante si dam este cosi) tak je to uplne v keli a ja zacnem totalne jest a citim neskutocny hlad, aj ked je to asi len ten vlci hlad :(( najma teda po tom sladkom je to neovladatelne ale aj po inych veciach :(( co mam s tym robit?? :((

clara258

bojim sa ist za lekarkou, pretoze ja uz som si presla naozaj silnou anorexiou.. a ona by ma znova poslala za psychiatrickou, nechcem to :(( a ked to poviem mame, ona to vobec nechape, proste povie ze si mam povedta nie, akurat to nevie pochopit ze ja sa snazim si povedat nie..

clara258

mam 17, akurat ze u mna to nebude zrejme normalne, mam dost nadvahu.. pri 164 cm vazim 74 kil... :( ak uz nie aj viac :(((

tpch

Kolko mas rokov? Moj brat, ked bol v puberte, zjedol na desiatu 10 rozkov a potom sa nevedel dockat obeda. V istych obdobiach byva nadmerne jedenie normalne.

clara258

no u mna to nie je urcite len jablko :(
tak napriklad ked sa doobedu drzim v skole (aj ked je to fakt tazke, lebo mam dost dlhe vyucovanie, koncim o tretej/stvrtej) tak je to mozno takto
ran: jogurt, vlocky, nejake oriesky, ovocie
desiata: chlieb s tofu a zeleninou
obed: (bud nejaky dalsi chlieb ak som este v skole, alebo ak vydrzim az domov tak nejake cestoviny trebars, alebo zemiaky s kur. masom, zelenina, vacsinou len takto)
olovrant: jogurt, vlocky
a tu to vacsinou zacne potom, ze mam hlad alebo starsnu chut a neviem si pomoct.. dam si teda trebars to jablko ze mozno to tym zazeniem.. ale potom uz dostanem strasnu chut a dam si chlieb s dacim.. potom trochu lupienkov.. nejaku sladkost.. dlasie jablko.. zdibnem do cestovin.. zjem dalsi jogurt, alebo strasne vela granka :(( n o proste totalne sa prejedam a stale mam pocit ze som hladna :((

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.