Revolucia

Príspevok v téme: Revolucia
Vizionar

Stat je rozpredany. Farbiky rozkradnute. Ludia nemaju zamestnania, alebo otrocia za minimum. Vlada kradne a klame pomocou medii. Priepast medzi bohatymi a chudobnymi je obrovska. Zo Slovenska sa stal stat do ktoreho sa dovazauju iba odpadove potraviny a odpadove vyrobky. Dalo by sa pokracovat, ale vieme ako to je ... Co je este potrebne na to, aby vznikol STATNY PREVRAT ?

lost

ozaj a este k tym malym autam, ja so mto myslel tak ze, vlastne to co je od prednych sedadiel dozadu ma ani tak velmi nezaujima :))))
v takom pripade by taka Q3 bola dostatocne "velka" pre "coupe" pouzitie ?
respektive, co zvyknu ludia mysliet pomenovanim ze "je to (prilis/velmi) male auto" ? nieco na sposob, ze by sa tam nezmesitla rodina, alebo ti pasazieri na zadnych sedadlach by nevydrzali dlhu cestu?

lost

ale 30 000 eur za 2 litre.. hmmm nic moc no, znackove auto :) ale tak je to novinka atd..
osobne by som uz mensi motor do toho nechcel asi :) predsa len AUDI (premia) ma byt take zive, prsote AUDI :)
(kez uz, radsej 3l :D:D:D)

lost

wow, dik :)
no ta predna maska vyzera ako nasiroo otvorene usta :)
prave pred takou hodinou som videl A3 taku beznu, ale to malo len 2 dvere a bolo fakt malicke :D take na objatie akurat :D nieco ako 1,5smart..
a to sa dalo s tym predvadzacim autom aj jazdit, ci to nemali sancu sthnut vsetci?

bibi123

lost-only for you tinypic.com
lepsie sa cvaknut nedalo, lebo tam bolo strasne vela svetla:O((( a hlavne sa k tomu autu po odhaleni nahrnulo velmi vela ludi takze to mas aj s nejakym vodicom:O)))
moje dojmy-v skutonosti je krajsie ako bolo prezentovane na obrazkoch, krasne su svetla, ale nepaci sa mi moc vykroj masky, cena bude od 30tisic za 2litrove motory(predajca mi povedal, ze za rok sa budu davat aj slabsie), objednavky od jula a dodavat sa bude prvym majitelom od oktobra

lost

vsimol som si ze je spln - bolo vela pofidernych mladikov na ulici, ked som isiel po suroviny... a sranda - pomyslel som si, ze to je idealny cas na revoluciu :) SPLN - is the key :D

lost

uz sa to pecie, mnam... vidis, nasiel som super priestor na trhu - nocne restauracie :)

hladovy lost tam pride o druhej nadranom a objedna si nieco specialne... a dokonca aj moj psik :) preco to este nikto nezalozil? :D

lost

Ak tu nie je karma, chces byt zodpovedny za to ze preberiem spravodlivost do vlastnych ruk? :)
Zoznam osob je dlhy - osobny zoznam.
dalej by som sa ani za jede ncely zivot nedostal :P
Ten prispevok som napisal prave z dovodu, ze kazdym dnom verim ludom menej a menej, lebo kazdy krat ma viac a viac prekvapia.
Ono odvahu maju, ale to len a len preto, ze sa v mojom slovniku nachadza slovicko Karma :)
Ak by som to slovo nepoznal, ehm :) radsej idem jest :)

krtko-lampa

Lost a vy vsetci uz zabudnite na karmy, jeziskov, mohamedov, santa klausov a podobne blbosti ... je iba tu a teraz nic viac nic extra ziadny anjelikovia ani nic podobne Vam neponoze ;) ...

lost

Ludia si zli :P vacsina z nich, ak nastane jeden bod, zlomovy bod, tak potom sa nieco stane, avsak nie asteroid alebo martania, ale skaza "z vnutra" tj. nepokoje.
stalo sa to milion krat v historii a stane sa to este velmi vela krat, teda pokial nenastane zlomovy bod - skaza kazdeho celna ludskej rasy, co tak skoro nebude, lebo nas je 7 miliard a znicit kazdeho jedneho je takmer nemozne (ani velmi velka atomova vojna toto nezaruci).
Akonahle je vsetko OK, ludia zabudaju na ludskost, akonahle sa zacne diat nieco zle, ked im - ludovo povedane "hori pod zadkom" tak su mili a uz su dobri zrazu..
Avsak vo velmi vela pripadoch, prave v tychto zlych casov - bod zlomu - najdu sa aj obete.
Tymto vyzivam karmu nech si splni svoju povinnost. Ale verim ze nesklame :o)