Revolucia

Príspevok v téme: Revolucia
Vizionar

Stat je rozpredany. Farbiky rozkradnute. Ludia nemaju zamestnania, alebo otrocia za minimum. Vlada kradne a klame pomocou medii. Priepast medzi bohatymi a chudobnymi je obrovska. Zo Slovenska sa stal stat do ktoreho sa dovazauju iba odpadove potraviny a odpadove vyrobky. Dalo by sa pokracovat, ale vieme ako to je ... Co je este potrebne na to, aby vznikol STATNY PREVRAT ?

bibi123

lost-mne takto dosiel benzin pri vstupe na pumpu a auto mi zastalo asi meter od stojanu:O))) lebo palubak ma oklamal, ze dojazd 20 a kym som dosla na Shellku, uz bolo 0:O((( teraz si uz nenechavam mensi dojazd ako 30 a ked je kriza-zacpy, tak skocim aj na slovnaft:O)))a co takto ist lobbovat za lacnejsie PHM-ako autodopravcovia???

lost

a to by bola extremna sranda, ak by mi dosiel benzin za jazdy na "3prudovej" dialnici bez odstavneho pruhu :)

neodpustil by som si taku chybu, pokial by som nemal pri sebe kameru :D

ten zabery ako mi niekto praskne do auta, by som mozno vedel predat nejakej tv :D

a mozno by som tym zacal novu REVOLUCIUUUU :D:D:D

lost

bibi123
podla mna benzin neojde velmi nizko aj tak :)
tu vzdy najdu dovod preco neznizit cenu :D

naposledy som tankoval za 77eur plnu nadrz.. akoze to mi tam zostal mozno liter :D ledva som tam na pumpu dosiel :))))))))

a to ani nebol shell ale len omv

krtko-lampa

Oni ich chceli iba zotrocit. A to sa im podarilo aj bez vojny, ekonomicky ;) takze to nie je vyhra ;) Alebo by nas prevychovali co by som ja osobne bral ;)