Samoopaľovací krém Fakebake

Príspevok v téme: Samoopaľovací krém Fakebake
Luciiianka

Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať či ma niekto dlhšie skúsenosti resp. nejaku skúsenosť so samoopaľovacími produktami značky fakebake. Lebo dnes mi akurát prišiel objednaný krém a chcela by som sa spýtať či ten peeling pred použitím krému je fakt nevyhnutný??? ak ho nespravím, bude to velka chyba? =D ..ďalšie peniaze sa mi do toho totižto investovať nechce, keďže to bolo dosť drahé.. Mám 18 rokov a peeling si nerobím.. nepovažujem to za potrebné..
Pls poraďte, ak viete.. :) ďakujem ;)

lucia 77

peeling treba použit, lebo výsledok može byt iný.....odumretá koža kroá sa s peelingom dá dole by inak mohla sposobit flaky... Ci použit FakeBake alebo He-shi - kazdý urobí sluzbu no nepouzivat klasicke peelingy mohli by mat mydlový alebo olejový základ co moze tiez ovplyvnit výsledok opálenia...

pipi49

ja som použila peeling Balea a farba sa mi hned zmývala a ostávali mi flaky, takže som si musela kupit aj peeling značky fakebake :/

karla_pop

Ja davam prednost samoopalovakom He-shi niesu take huste a lepsie sa rozotieraju, pekna farba, ziadne flaky a hlavne su lacnejsie! Treba skusit

2bodka

Ved si nemusis kupovat peeling z tej istej znacky. V DM-ke maju napriklad telovy peeling taky zlty vanilkovy na cele telo za prijatelnu cenu.

barus111

aku skusenost mas s tym kremom? Lebo rozmyslam, ze by som si ho objednala ale stale vaham. neobia sa flaky alebo nieco?