Po prvom pohlavnom styku..

Príspevok v téme: Po prvom pohlavnom styku..
Domuska_xD

Ja som maLa prvý pohlavný styk pred 4 dňami. Bolí ma brucho pri každom močení, je to vačšia bolesť ako keď mám kŕče pri menštruácii. Vygooglila som si príznaky tehotenstva (pre istotu) a jeden príznak je to, že keď sa utieram tak mám také malé červené bodky (krvavé) na toaletnom papiery. Teraz to už kontrolujem pri každom močení a vždy to tam mám. Pred polhodinou som bola tiež a tentokrát som mala na toaletnom papiery niečo vačšie ako inokedy. Je to zakrvavené aLe hnedé. Mám strach ísť ku gynekológovi, pretože ten by hneď volal mojej mame. A tá by ma asi zabila:D :/ ..Nemám žiadne skúsenosti s týmito vecami (bohužial), tak vás prosím povedzte mi o tom niečo.. ďakujem:/

Domuska_xD

mataBB - .. toto fórum tu nieje nato aby mi tu niekto vravel že som sprostá.. nedala som to sem nato tento článok.. ale preto lebo som proste mala strach! tak to skús pochopiť

tstekvickats - ďakujem..:/

mataBB

no podla toho co pises by som povedala, ze ty nemas ten mozog :D inteligencia nikde..a kludne sa rozculuj, aspon sa zasmejem :D

Domusiatko_x

mataBB - je MOJA vec čo robím.. a očividne máš komplexy alebo fáákt nudný život lebo tu len j*beš domňa asi nemáš čo robiť.. a nepoznáš ma tak mi tu nevypravaj že vidíš moje problémy.. ked vieš takú velku p*ču.. a už neodpisuj ak máš aspon trochu mozgu

Domuska_xD

mataBB - prečo domna furt hubuješ x( už som povedala že pojdem ku gynekologovi tak prestan! mám teraz dosť problemov aj bez toho aby si si tu namne vybíjala komplexy.. maj sa

Domuska_xD

AdamKrt - ona si určite srandu nerobila.. tak ja potom neviem odkial to má:/ ďakujem.. že si mi to objasnil:D :) už viem že niesom tehotná.. teraz sa zasa bojím že som chorá..

AdamKrt

Domuska_xD - kamaratka si bud robila svandu, alebo chodila do specialnej skoly :)

Kondom je ako balon. Nafukni ho a pichni do neho spendlik. Uvidis, co z neho ostane...