Sama na letnu dovolenku?

lost

Ak to chce niekto riesit takto cez internet, jednoznacne by som odporucal osetrit to nejak :)
napr > zoznamit daneho cloveka s rodinou, idalne je aj vidiet jej/jeho rodicov.. mozno este niekde napisat ze s kym kedy a kam ides (napr blog, zosit) proste ked sa nieco stane, nech ho/ju aspon dostanu :)

research

inak co som minuly rok v lete citala Emmu ci co to bolo, tam pisali ze na roznych forach sa kontaktuju cudzi ludia a potom spolu idu, len to je asi riskantne. Ale ak si najdes nejaku mladu rovesnicku, tak by to mohlo vyjst, ale to by som sa asi bala trochu.
Skus pogooglovat:)

lost

teraz mi napadlo, ze existuju dovolenky, kde sa da zobrat druhy clovek prakticky "zadarmo"

tj. jeden by zaplatil za hotel 1000eur ale ak pojdu dvaja, zaplatia dokopy 1100eur napr..

cize ten druhy bud pojde za 100eur, alebo sa v nejakom dobrom pomere podelia medzi sebou..

i ked > cestovne pre druheho zadarmo nebude..

avsk neviem kde sa takto da v tych destinaciach, mozno ak by ste si prenajali chatku pri mori..

teda takto to zvacsa funguje ked ide clovek na vyletnu lod (prenajima sa kajuta myslim, nie osoba) alebo ked sa prenajimaju domy, chaty atd.. (tam moze ist niekedy az 8 ludi, zalezi na velkosti domu)