Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Baby, jak ste zvládli prvý anál?

Príspevok v téme: Baby, jak ste zvládli prvý anál?
ta coooo ???

Moc by sme to chceli s priatelom vyskusat, len mam z toho fakt strach. Priatel je trpezlivy, snazi sa, len neviem, ci sa dokazem tak uplne uvolnit, lebo mam proste strach, ze ma to bude boliet. Prsteky sme skusali,nebolelo. Naopak, bolo moc prijemne. A este by som sa chcela spytat ako to je s tym klystirom. Ako si to spravim a ako dlho pred tym si to mam spravit ? Nemam s tym absolutne skusenost... Dik za rady

Súvisiaci obsah

Bekky

Síce mám 17 rokov. No mám 22 ročného priateľa ktorý je viac skúsený. Je dosť trpezlivý a vždy keď chce ísť anál ma musí dlho presviedčať. No vždy povolim tak ideme do vane. Tam ma trochu pomasiruje aby som sa uvoľnila. Potom sa prehnem a on ide s prstami pomaličky samozrejme s gélom. Potom keď už tam ma celý prst tak ho vyberie nageluje si ho a ešte raz mi ho tam strčí a ponatiera mi ho z vnútra. Potom si vezme análny vibrátor. Tiež ho nageluje a pomaličky postupuje. Ja sa pritom oblievam teplou vodou aby som bola viac uvoľnená. Potom mu dovolím nech mi ho tam dá. A tak si ma chytí bozkavama ma pri krku a ja som taká vzrušená že si vôbec neuvedomujem že mi niečo preniká do análu a celá sa mu oddam. Ale ďalšia možnosť že sme v posteli. Dám si pod zadok uterák aby nebola posteľ od gélu. Ľahnem si na chrbát. Roztiahnem nohy a taktiež pokračuje s prstami najskôr pritom ma lize. Potom znova vibrátorom roztiahne. Potom si ľahne na mňa penis nasmeruje na môj analik. Bozkavame sa a pomaličky ide dnu keďže sa venujem bozkavaniu a som z neho vzrušená celá sa mu oddam a ani neviem že mi niečo do análu lezie.

adamko pan

myslim, ze je potrebne o veci rozpravat. nie kazdy vie, ako na to a vznikaju tak urazy a podobne.. radsej vsetko vysvetlit, nez vraviet na anal FUJKY a potom v nestazenej chvili krvacat.. podrobny navod a rady tu --- -odkaz odstránený-

wondersusa

na prvy anal je dolezity dobry opatrny partner a zvlhcujuci stimulujuci lubrikant - ja som za exclusiv gel od erectan.sk a s tým to ide celkom pekne :)

carrios

mam 14 raz som to skusal s cigankou za Tescom staci len strcit penis do ritkeho otvoru a zasuvat...... ze vraj prvy zasun trocha boli le potom to zu die :! ...

a_dr1a

9 rocne decka 12r 13r ai tu tocia o sexe anale orale vibratoroch sexe :D Tak niekto tu ma zmysel pre humor) ale zas sa toto aj realne bezne deje. Ze sa casto o ludoch vyjadrujem ako o stoke odpade zumpe? Tak ano, je to tak. Nie kazdy z ludskej rasy dosiahne totiz aj vyssi level, ale ostanu na tych primitivnejsich zvieracich "nizinach". Ale potom sa netreba divit, ked stoky odpady maju potomstvo a co zo stoky odpadu moze vzniknut byt vzist ai? Nuz. Odpoved je jasna