Rýchlo sa spravím, malá sexuálna výdrž

funkymonkey

Tak no ja si myslim ze ked nic nezabera tak umna zabralo zo zaciatku to trosku sprijemnit flasou vina napriklad ... trosku \"zaduri\" stupne chut tebe i jej ... a ucinok hmm poznas okamzite budes mat vacsiu vydrz kedze alkohol ti trochu znecitliveje ud ... po castejsom styku sa to naucis ovladat vsetko je otazkou praxe skusenosti ... dufam ze to pomoze :D ajked je to len taka moznost ze uz autom nikam nepojdete :D

OliverTwist

ja sa urobim tiez rychlo, ale zaujimave je, ze nato zvladnem hned druhe aj tretie cislo... mozno mozem aj viac, ale to ma uz nebavi

cim viackrat sa dam, tym mam vacsiu vydrz (alebo ako to nazvat)

idealne je, ak sa chlap pred stykom 1x urobi.. potom to mozes s priatelkou robit jednoznacne dlhsie :-))

Radinho

Ja mam tiez taky isty problem do minuty uz skoro som ... pozeram telku snazim sa na to nemysliet a aj komunikujem s pritelkou a nepomaha robim tiez tak ze az do pomalej erupcie a vytiahnem ale je to nahovo lebo cez tie kondomy hovno citit

Pedro258

To ma aky zmysel pri sexe mysliet na nieco ine?Ved o tom to je o pocitoch a podobne, hadam vtedy nemam mysliet na nieco ine? A tie cviky, nejake opodstatnenie alebo vysvetlenie podrobnejsie?
DAkujem

janekMY33

Je to psychyka skus sa sustredit pocas sexu na ine veci ak nepomoze mozes pocas sexovania pozerat televizor a prerusovat sexovanie

AdamKrt

Pedro258:

mozes cvicit kegelove cviky, naucit sa ovladat svaly a trubicu medzi mieskom a analnym otvorom. Zo zaciatku Ti mozno pomoze zatlacenie na tuto oblast a naucenie sa zastavenia ejakulacie. Na to vsak treba si tie svaly aj trochu cvicit. Neskor sa Ti to moze podarit silou vole zablokovat. Cvicit mozes pri masturbacii, dojst na okraj a snazit sa to potlacit.

Dalsou metodou je prerusovany styk. Neist az na doraz, ked je pre Teba nemozne, aby si neejakuloval. Povedzme ze stupas na vrchol a ked dojdes na 95 percent, je to pre Teba nezadrzatelne. Tak sa potom musis naucit ist na 80-90 percent, potom na chvilu prestat, kym vzrusenie opadne.

Ina metoda - ak nechces znecitlivejuce kondomy, tak si kup nejaky znecitlivejuci gel, ci vodicku. Natries si tym penis, pozor na davkovanie a ono ho znecitlivie. Tie kondomy obsahuju latku Benzokain, ktora sa tiez nachadza v znecitlivejucich geloch.
--------------------------------
dfg:

a preco by som tu mal v tejto teme nieco take pisat, kolko vydrzim, ked to neni predmetom tejto temy ? Naviac, co sa Tebe zda vela, inemu sa moze zdat normalne, alebo malo. Takze, to je vec uhla pohladu.