nechuti mi maso

Príspevok v téme: nechuti mi maso
jankaaaaaaaaa

uz od malicka, asi od ZS mi maso prestalo chutit. dovtedy mi chutilo vsetko maso. od vtedy neviem preco nemam rada maso. urcite to nieje preto ze mi je luto zivych zvierat a pod.. jedine co mam rada je sunka. ked jem obed tak jem len prilohu a omacku, ale maso nie. samozrejme keby som hladna a nieco ine nieje tak by som zjedla maso. nieje to taka nechut zeby mi bolo z masa na vracanie, len vobec na to maso nemam chut. nehnusi sa mi. v restauracii si vzdy dam nemasite jedlo..
moze ist o nejaku poruchu?

jankaaaaaaaa

tak na slnko vela nechodim ked nemusim, to je pravda.. minule leto som sa opalovala asi dvakrat.. je mi zle zo slnka

jankaaaaaaaaa

mna v suvislosti s depresiami??? nemam depresie :D ani som to nikde urcite nepisala. asi niekto s podobnym nickom,a le ip adresy urcite nesedia.

Jefitto: absolutne nemam chut na maso ani kuracie ani bravcove, ani ciste netucne ani ziadne ine..

inac ja zboznujem vsetok zivocisny tuk - obycajne maslo, plnotucne mlieko (nizkotucne ani polotucne mi absolutne nechuti) smotanu na slahanie by som dokazala vypit na litre, pecivo z bielej muky, pirohy.. a vsetky tie "zdrave" jedla.. ale snazim sa to velmi obmedzovat.

H2O

a inak k tvojej otazke, teba som zaregistroval v suvislosti s depresiami, takže moj skromny nazor je, že to s tym nejak suvisi, či už z jednej strany (telo sa nechce ešte viac toxikovať), alebo z druhej (napr. nedostatok B-12), ja by som určite patral