nechuti mi maso

Príspevok v téme: nechuti mi maso
jankaaaaaaaaa

uz od malicka, asi od ZS mi maso prestalo chutit. dovtedy mi chutilo vsetko maso. od vtedy neviem preco nemam rada maso. urcite to nieje preto ze mi je luto zivych zvierat a pod.. jedine co mam rada je sunka. ked jem obed tak jem len prilohu a omacku, ale maso nie. samozrejme keby som hladna a nieco ine nieje tak by som zjedla maso. nieje to taka nechut zeby mi bolo z masa na vracanie, len vobec na to maso nemam chut. nehnusi sa mi. v restauracii si vzdy dam nemasite jedlo..
moze ist o nejaku poruchu?

stravovanie

tak bud rada a ani ho nejedz..
tvoje telo sa asi nejako prirodzene brani proti tejto nestravitelnej potrave
maso nie je pre cloveka a ak ho nebdues jest vyhnes sa mnohym chorobam

Jefitto

No pozri sa... ak si kúpiš mleté mäso v obchode, kde su všetky špaky, sople, chriachle tých čo to mleli (viem o čom hovorím, keĎže môj oco pracoval v mäsopriemysle), tak je jasné, že je to kentus... Ale môj dedko raz vyudil také parádne bravčové rebro, že to by som žral deň a noc. Ono to je proste také fajne slané, že si daš do pusy jeden kuštik a žuvaš to a žuvaš ako žuvačku... Príjemná lahodná slaná chuť... nič sa tomu nevyrovná. Skús začať kvalitenjším, nemastným mesom (hovädzie predné, bravčové pliecko, karé, rebro, udené koleno) a postupne prechádzaj na masnejšie (bočik- slanina, krkovička) a uvidíš čo to spraví

tpch

Pravdepodobne nie. Mozno mas problemy s travenim masa a telo sa masu brani tym, ze ho proste neprijima.
Odpor k masu sa casto objavuje u onkologickych pacientov, ale tvoj pripad to urcite nie je.