Divná stolica

Príspevok v téme: Divná stolica
Jefitto

Dobrý deň. Najprv sa chcem už vopred ospravedlniť za svoj "naturalistický" slovník... a teraz k veci.
Asi od polky septembra 2010 mám divnú stolicu. Neni to ani sračka, ani klasická stolica, aleniečo medzi. Niekedy sa ráno zobudím, ešte len oko rozlepím a už cítim, že musím isť srať. Inokedy zase vytrimem celý deň a nič. Niekedy ma nadúva, niekedy mám také vetry až sa nedá dýchať. Strieda sa to, ale zápcha sa zatial nevyskytla ani raz. V poslednom čase som si všimol, že je v stolici hlien. Ráno idem na WC, vypudím takmer normálny šulok, ale kým prídem do školy, tak cestou sa myslím, že už sa asi pototo... v škole ledva dobehnem na hajzle a tam vpodstate je len malé množstvo stolice, ale veľa hlienu. Má takú divnú farbu takú svetlo hnedú a sladko zapácha (nieže by som ho koštoval :D ). Toto sa stáva aj viac razy za deň. Všimol som si, že tieto problémy začali, keď som začal aktívne fajčiť. Mám 18 rokov, fajčím od 16 ale aktívne od začiatku septembra 2010. Môže to mať niečo s tým? Bol som na gastro, robila mi rektoskopiu, ktorá samozrejme nič neodhalila, odbery, výtery a neviem čo všetko, všetky výsledky v poriadku... myslíte, že to môže byť tým tabákom? Niekedy moj žaludok toho zniesol viac než dosť (napr. dva piva, potom jahody so šľahačkou a za tým klobásku), teraz mám problém aj zožrať nesquik... Prosím pomôžte mi dakto, už som fakt zúfalý

Jefitto

A prestal som aj fajčiť, no zatial nevidím nijaký progres... síce zatial je to len 5 dní, ale aj tak nič nevidím... počkám do konca mesiaca, pojdem ešte raz na gastro a ak nič neodhalia a nič sa nezlepši, tak začnem kuriť zase, ale to tak, že vianoc nedožijem...

Jefitto

Drahý solomon, fyzika sa nedá nabiflovať a ak si myslíš, že sa dá, tak potom si jej nikdy nepochopil... :P To čo nám hovorila učitelka na prvouke si pamätám, dokonca by som podľa toho aj robil... ale keď ovocie a zelenina sú tak hnusné... :-/

house

V kazdom pripade by si mal prestat fajcit
lebo nikotin je jed , ktory drazdi nurovegetativny system ,teda aj ten "na zazivanie", zatazuje pecen , aj tu moze byt pes zakopany, a ako kazdy jed nerobi dobre organizmu.Okrem ineho mozes byt na neho zvlast alergicky !!!

evula81

No tak teraz čítajte pozorne! p. doktorka nebude pozdravovat Mišu, pretože ani nevie,že som jej video ponúkla na túto stránku.Jefitto, prepáč, ale naozaj som Ti chcela pomôcť, pretože si prosil o pomoc. A len tak mimochodom. Keby boli tieto produkty také oničom tak potom nechápem ako sa mohla táto firma dostať do 72 krajín, a pritom pomôcť toľkým ľuďom. A Jefitto cením si Tvoju úprimnosť, ale naozaj som Ti ponúkla pomoc a je jedno, či si po ňu pôjdeš do lekárne po nejaké chemikálie alebo si objednáś čisto prírodné zdravé produkty. A aj to chápem,že nemáś peniaze. To väčinou ľudia nemajú keď sa jedná o zdravie. Ale OK. Prajem Ti aby si sa uzdravil a nech sa Ti darí na VŠ:-D

Solomon

Drahy Jefitto, je pekne ze si zmaturoval a nabifloval par zakonov z fyziky. Smutne je ale ze si nepocuval co vam hovorila ucitelka na PRVOUKE na ZS o zdravej strave. Tak sa nad sebou zamysli prosim a zmen svoj sposob stravovania od zakladov.

vevericka

house nemusi..bakterie sa vedia obnovit, zopar ich vzdy prezije, ved ich je 300 druhov, len nez sa znova namnozia chvilu trva, dva dni ho mozme prehanat , ked su obnovene nemusi, potom zje nieco, co im vadi, alebo ma vacsi stres, podochnu a tak dokola..