S akné sa mi už nechce žiť

Príspevok v téme: S akné sa mi už nechce žiť
nikol90

ahojte.. uz sa mi nechce zit, nic mi nepomaha na akne, strasne ma to trapi.. mam hrozne komplexy, vyrazky nehorazne bolia- hlavne ked mam teda kramy.. ale mam cele celo vyrazkove, aj pri spankoch, cele prave lice- uz mam aj hrozne jazvy a flaky.. brada a lave lice tiez nic moc.. aj nos sa obcas zapaluje.. proste uz neviem co mam robit. stravujem sa dobre, chodimna detoxikacie, ku kozmeticke.. skusala som alternativnu medicinu- cinsku, HAK, antibiotika, probiotika, zinok, caje,.. trva to uz 5 rokov !!! ja mam teraz 20 a takyto zivot nechcem, premarnila som trapenim sa tie najkrajsie roky zivota. naozaj som skusala vsetko- bylinky, kremy, od koznej... chvilu som si aj nic nedavala, no nepomohlo...
som vyrazkova, zjazvena, bez chute do zivota.. vie niekto rady? dakujem, aj ked uz nedufam.

jankaaaaaaaa

mne na akne pomohla len hak ta najsilnejsia..ale az po 7mich mesiacooch. aj ked som silnu formu akne nikdy nemala

lulu22

nikol, ja mám 24rokov a s akné som sa trápila od 13tich! jazvičky mi zostali a ešte stále sa mi sem-tam nejaká vyrážka spraví,ale už je to o 90% lepšie ako napr.pred rokom. Vyskúšaj chem.peeling, mne veľmi pomohol. alebo ako ti radí sssa, niekedy je menej viac! čím viac toho skúšaš, tým to pleť viac zaťažuje. na prečistenie krvi skús piť žihľavový čaj, ale nie taký zo sáčku :D ak máš možnosť od niekoho zo záhrady mať čerstvú, to je super! si môžes aj porobiť zásoby, nasušiť ju.

mili s akne

NIkol,skus si zohnat americky vyrobok Proactiv.Jedno balenie stoji 20 dolarov.Mojmu synovcovi/ 20 r/ sa zlepsil stav o 50%. Pouzil 2 alebo 3 balenia.
Drz sa,nie je to koniec sveta...

sssa

kebyže skúsiš len obyčajné mydlo a vodu a poprípade nejakú neagresívnu masť napríklad na tie jazvičky na noc ? .. podľa mňa si len zbytočne viac dráždiš kožu a roznášaš zápaly.. ale neviem, je to len môj názor..