som chora sama zo seba

Príspevok v téme: som chora sama zo seba
som kra.a

Poradte mi kde sa mam obratit.Opustil ma priatel boli sme spolu 5 rokov a za ten cas ma opustil uz asi 4krat tak ze normalne odisiel.mame spolu dieta.no proste vyhodila som mu veci a vecer namna dolahla strasna uzkost a prosikala som sa mu nech sa vrati povedal ze dobre ale ja neviem ci chcem aby sa vratil stale ma ponizuje a nadava mi a psychicky ma tyra.ja nechcem snim zit ale tak som sa nanho naviazala ze bez neho si neviem predstavit zivot.tak kto by my pomohol psycholog alebo psychiater ja uz fakt neviem a uvedomujem si ze niesom celkom v poriadku ked ho neviem poslat kade lahsie aj ked by som strasne chcela a moznost je.....chce sa mi kricat aka som hlupa krava...........

ja40

veru "zvyk je zelezna kosela",niektori ludia zotrvavaju vo zo zvyku hoci vedia,ze tam uz lasku necitia...staci ak si to v hlave spocitame a mame vyhrate...
lenze toto je tazky proces,ale prinasa svoje ovocie v podobe oslobodenia sa od nefungujuceho vztahu,od nemileho partnera,od negativnych emocii a energii,odchodom z takehoto vztahu mozme len profitovat,nadobudneme konecne pocit dolezitosti,najdeme svoje stratene JA...mam pokracovat,alebo to zakladatelke temy staci?
Existuju dve veci,ktore nas brzdia pred krokom k rozhodnutiu: STRACH alebo LENIVOST,ktore su tie tvoje?

goccia

musis sa vzchopit a uprimne si odpovedat na otazku, ci si vies predstavit, ze by si cely zivot pri nom zila tak, ako zijes... ak si odpovies NIE, musis byt silna a verit, ze dokazes prezit aj sama, bez neho, lebo ono to naozaj ide