Uz ma zacinaju s.at v tych obchodoch

Príspevok v téme: Uz ma zacinaju s.at v tych obchodoch
User_37597

normalne neviem kde mam nakupovat.
vacsinou su to take klasiky ako new yorker,crop town,kenvelo,gate proste tam kde to je lacke a pekne.
aleeee..........uz ma to stve ze si na seba na prvy krat neviem najst gate.
vo vsetkych obchodoch predavaju gate na stihle zirafi.stve ma to lebo jednak som nizka a mam par kil na vyse tak ked uz najdem vhodnu velkost su dlhe a ked najdem vhodnu dlzku tak su mi male...kks kde mam nakupovat?
tak isto aj s podprsenkami ma to uz stve.
kedy si som problem nemala ale teraz kam dojdem tam predavaju iba nie podprsenky ale rovno vankuse.vypchaju to tak ze mi kozy s toho lezu von..
takze moja otazka znie:
kde nakupujete vy?nizke slecny?dakujem

(mimochodom obliekam sa prevazne sportovo a nenosim nic s 1 sv.vojny takze tak mi skuste poradit ;)

dakujem

jankaaaaaaaaa

ja si zase nikde neviem kupit podprsenku 70B .. mam stihly hrudnik ale prsia normalne Bcka. a 75ky su mi niektore dobre, no niektore su mi volne a potom mi podprsenka nedrzi.. skusala som to aj nejako zuzovat zasitim, ale nikdy to nevydrzalo. pocase sa to zacalo parat.. ach ach. mame my problemy teda.. :/

jahodka123

A nech žije číňan ! Zase som si raz potvrdila, že fakt inde nikde nedokažem kúpiť podprdu ako tam. Ešteže som tam išla. Super kúsok červeno-čierny tigrovaný aj s tangáčami ! :))))

happi:-)

skus takko, posledne dva roky kupujem gate len tam, nie som tiez najvyssia a najchudsia, ale vzdy si tam vyberiem a ziadne skracovanie, su presne na mna, od mrkvovych po rovne a tusim aj zvonove som tam videla.
Podprsenku skus v tescu alebo v obchode, kde sa specializuju na spodne pradlo-maju velky vyber, troska drahsie sice, ale vydzia

User_37597

hej videla som ale ja sa bojim nakupovat gate cez casopis alebo net..proste nevidim to nazivo nedrzim to v ruke a neverim ze mi to bude dobre :(

lost

A co tato teoria:

Existuje ista fabrika, kde maju zamestnanca menom Pán Kontrolór a ten vyhodnoti x kusov ako za chybnych.

Tieto chybne kusy odosle kamaratovi na Slovensku, nech ich preda, plati len postovne (tj. 200eur za kontainer), zisk si necha alebo si ho rozdelia.

bibi123

Adamkrt-ja som myslela priamo fabriku-aj tam sa da po menej kusov-samozrejme ako ktora, alebo ta 2. moznost dat si naplnit svoj kontajner...
ale to je jedno... odbocili sme k problematike medzinarodneho obchodu od povodnej temy:O))))

AdamKrt

bibi123: isteze moze takto ako si povedala, kupovat od velkoobchodnika, ktory ma rozlicny tovar. Ja som skor myslel kupovanie priamo od vyrobcu, co je najlacnejsie. V zahranici funguje bezne, ze sa vytvaraju nakupne spolocnosti, co pre jednotlivcov, firmy, kupuju dany tovar, ale kedze beru vo vacsom, mas tam lepsiu zlavu ako samostatny predaj.

Ale to je fuk, takto si nikto tu par triciek kupovat urcite nebude :)))