Uz ma zacinaju s.at v tych obchodoch

Príspevok v téme: Uz ma zacinaju s.at v tych obchodoch
User_37597

normalne neviem kde mam nakupovat.
vacsinou su to take klasiky ako new yorker,crop town,kenvelo,gate proste tam kde to je lacke a pekne.
aleeee..........uz ma to stve ze si na seba na prvy krat neviem najst gate.
vo vsetkych obchodoch predavaju gate na stihle zirafi.stve ma to lebo jednak som nizka a mam par kil na vyse tak ked uz najdem vhodnu velkost su dlhe a ked najdem vhodnu dlzku tak su mi male...kks kde mam nakupovat?
tak isto aj s podprsenkami ma to uz stve.
kedy si som problem nemala ale teraz kam dojdem tam predavaju iba nie podprsenky ale rovno vankuse.vypchaju to tak ze mi kozy s toho lezu von..
takze moja otazka znie:
kde nakupujete vy?nizke slecny?dakujem

(mimochodom obliekam sa prevazne sportovo a nenosim nic s 1 sv.vojny takze tak mi skuste poradit ;)

dakujem

User_37597

a dalej som chcela napisat ze niesom fajnovka.nakupujem tak lacno ako sa len da ale potrbim si na peknych vecia.
dam ti priklad
mikina: do 15eur
tricko: do 10eur
gate: do 20eur
topanky: do 20 eur
zatial najdrahsie co som mala veci boli okolo 50 eur za kus aj to mi kupil priatel k sviatku..podprsenky nakupujem u cincungacov aj spodne pradlo ked je normalne (bavlnene)..
no som fajnova? jaj a meriam 155cm tak asi to s tymi gatami mam celi zivot.

ververka

caute,
no ja mam tiez ten isty problem. vsetky nohavice skracujem. teraz som dokonca narazila v C&A spolocenske nohavice aj skratene. napriklad 38K a podobne, takze to mi celkom vyhovuje.
ale inak som si mozno zvykla, alebo mi to nerobi problem. ale uznavam ze posledny rok sa vyskytuju take nohavice ze ani do XL nevopcham lytko :)

User_37597

adam sry ale mam 22 rokov a ja hovorim ze mam miernu nadvahu..ono tazko posudit ked ma nevidis ale niesom prasnica...
a kedze som taka mlada a staci mi napr..gate cislo 29-30 tak asi niesom tak zle na tom..a dalej asi nebudem nakupovat v molet mode :D
to si ma naozaj zle zaradil a pomali urazil :D

AdamKrt

Sice nie som slecna ani pani, ale co obchody pre moletky ?

Tiez si vela dam pochvalovalo aj znackove second hand obchodiky, ze tam maju originalne oblecenie.

Tiez pozri cinske obchody. Nevozia z Ciny, lebo by to bolo drahe, ale mavaju casto uplne iny vyber, ako v obchodoch.

jahodka123

Aj ja mam ten problém. Na tričko napíšu veľkosť L a je to dobré XS-ko... To isté podprdy. Nájsť 90 obvod s košíkom B je pre mňa nemožné. čím väčší obvod, tým väčší košík. asi si myslia, že zatoče mám širší chrbát, musím byť hneď aj dojnica... A o korzetoch ani nehovorim :-/