Zmysel zivota

zmysel zivot

kpl, aky je tvoj zmysel zivota?

ak hladas zmysel zivota- hladaj ho v sebe ..NIKDY ho nenajdes v inom cloveku

ak clovek samotny nedokaze byt stastny ako ho mozu urobit stastnym ini ludia?
osamely clovek ak je sam nestastny nema co dat tomu druhemu tak ako moze s nim zit v spolocnom vztahu?
hlada naplnenie v tom druhom a nacas ho aj najde..to je ta euforia na zaciatku vztahu, ktora vzdy casom pominie
ale to vzdy prejde a potom sa opat citi prazdny

clovek musi sam v sebe najst pokoj, naplnenie, lasku, inak ich nemoze rozdavat a taky vztah bude o nicom ked dotycny bude hladat zmysel v tom druhom

jajka001_

zmysel zivota? momentalne ma drzi pri zivote to ze mam dieta, postarat sa aby z neho vyrastlo nieco slusne a uzitocne. inak neviem. zit pre seba? zit pre druhych?
asi len uzit si co mozem a prezit tu svoju kratku chvilu najlepsie a najefektivnejsie ako viem.

Michal_PU

Každý má nejaký zmysel života...
U niekoho peniaze, inde moc a uznanie, niekde pomáhať druhým...
Môj zmysel života je mať okolo seba dobrých ľudí, ktorých môžem mať rád a dôverovať im. Samozrejme tak isto u nich voči mne. Taktiež by som chcel nájsť osobu (dievča) ktorú by som mohol milovať, plne jej dôverovať a životom kráčať s ňou. U mňa platí, že človek je tvor spoločenský a nemal by byť sám.

Threesha66

Moj zmysel zivota je moj priatel a vsetko co sa tyka jeho. Je to moje srdiecko a vdaka nemu dokazem zit naplno, tesit sa z kazdeho dna a hlavne keby sa nieco stalo tak nedokazem bez neho zit. Zmysel zivota najdes v hocicom co ti robi dobre, kedy si stastny a dojde hocikedy. Co sa tyka nazoru tak ludia casto menia nazor na urcite veci cize neviem ci sa vekom meni ono sa nemusi menit vekom moze sa zmenit i z minuty na minutu :)