Bulimia, aborexia , depresie

Príspevok v téme: Bulimia, aborexia , depresie
Truffla

Ahojte, pred rokom som mala anorexiu, ktora trvala 5 rokov, vazila som 36 kil. Na ysku 159 cm. Vsetko sa prelievalo s depresiami a tak.... Pred rokom som vsak pribrala a priberam dodnes, dnes mam okolo 49 kil !!!
Toto mi sposobuke depresie, denno denne kvoli svojmu telu placem, mam chut umriet len aby som sa nemusela trapit dietami. Okolo zrkadla chodim so zatvorenymi ocami.... Uz nevladzem.

Dnes sa mi podarilo- viem ze je to debilina a nechutnost- vyvracat. Skusila som to ono to slo a ja mam z toho radost, beriem to ako alternativu ked sa tak vydatne najem. No ja necbcem mat bulimiu, chcem to len robit nie casto ale a mat to pod kontrolou ! A vediet kedy je toho dost a kedy je to Ok aj ked to okej asi nikdy nebude. Dnes sa mi cely den od vtedy zdvyha zaludok na davenie.

Chcem mat 40 kil a budem stastna, na gymnastike povedali ze musim schudnut asi 2 kila ale ja chcem viac, no nemam vobec pevnu volu, zdravo to nejde a anorexiu - tam uz nechcem znova....

Ako dalej ??

Truffla

Ale neviem preco ale citim sa strasne neprijemne zrazu... Nerozumiem, uplne sa necitim psychicky dobre, citim sa tak zvlastne, neviete z coho to ??

Threesha66

Stanes sa a velmi rychlo, kazdy ma s tym problem, nic co sa tyka tvojho tela sa neda po dlhsej dobe kontrolovat, mozno si povies ze budes zvracat len raz za den no nakoniec zvracias vsetko co zjes a potom ta hospitalizuju v nemocnici a so sportom skoncis uz nadobro lebo sa nebudes vediet ani na nohy postavit. Takze byt tebou neskusala by som zvracat ani nic.

jajka001_

preco musis schudnut dve kila? chapem ze gymnastika je narocny sport ale sa uvedom, stoji ti to za zdravie? chuda uz si. je to chore. dozivotne budes mat problemy. prestan s tym.
neexistuje nic take ze mat zvracanie pod kontrolou, uz teraz to nemas pod kontrolou.