Bieliace pásiky CREST - skúsenosti?

Príspevok v téme: Bieliace pásiky CREST - skúsenosti?
future_white

Zdravím, uvažujem nad kúpou týchto bieliacich pásikov a chcela by som pravdivú skúsenosť alebo radu. Naozaj fungujú, nezničia sklovinu, ako sa používajú atď.
Dočítala som sa totiž zlé aj dobré skúsenosti a či sa dá veriť propagovaniu zo strany výrobcov za pravdivé, to sa nedozviem :)

Ďakujem za skoré odpovede

prosim radu

Objednaval si niekto teraz v najblizsiej dobe pasiky crest supreme ak ano odkial ?

pretoze ja som si ich objednala , ale zial mi nepridu .

Janka87

Pásiky som si dávala 2x do dňa a hlavne večer pred spaním.. A fakt asi o tri dni bolo vidieť dosť veľký rozdiel..No aj ja som si kúpila polovičné balenie a bohate mi to stačilo, aj keď cele balenie je výhodnejšie preto idem teraz s kaoškou na polovicu ..odporúčam používať aj s tou pastou .

prosim radu

Ahoj dakujem ti za odpoved no ja mam tiez zalusk na tie supreme myslis si ze by mi stacilo aj polovicne balenie , kebyze si objednam ?cele nechcem zatial .Chcem to najprv vyskusat v mensiom mnozstve a ked sa to osvedci tak investujem do celeho balenia :D kolko pasikou si pouzila ze si dosiahla belost zubkov ?:D

Janka 87

Ahojte,Tak tieto pásiky môžem len odporučiť .Ja osobne som používala SUPREME PROFESIONAL a výsledok sa dostavil už asi o tri dni a všetko prebehlo bez bolesti.Počas používania som používala aj Crest pastu 3D white ,alebo tak nejak.možno aj preto to bolo také rýchle(že vraj už aj samotná pasta pomôže)..OD bielenia prešlo už 7 mesiacov a ľudia mi neustále hovoria o kráse a belosti mojich zúbkov, a preto aj úsmev z mojej tváre takmer nikdy neschádza. Objednávala som od pána z Košíc ,ale vtedy bol nákup pásikov ešte legálne predávaný na internetovej stránke a odber bol osobný kedže som z KE.. teraz chcem objednať s kamoškou opäť raz ,pre mňa do zásoby ,alebo preventívne 1x do mesiaca,pretože sa bojím že neskôr už nebudú vôbec dostupné.Tak asi toľko :)

prosim radu

ahoj chcem si objednat pasiky crest asi profesional ale neviem ci je to dobra volba objednat si ich od pana z Kosic? objednaval uz niekto ? Prislo Vam prestne to co ste si objednali ?
Nechcem tymto nikoho urazit, len sa uistujem pretoze , v dnesnom svete sa pomaly neda nikomu verit .

prosim radu

mozem sa opytat odkial onjednavate tie zazracne pasiky Crest rada by som si ich objednala ale nie som si ista odkial . S ktorymi e-shopom mate dobre skusenosti .

Ktore pasiky viac odporucate ? z akej kategorie Supreme alebo 3D ?

Lienočka

Ja osobne môžem pásiky CREST iba odporúčať. Prvý krát som to videla na kamarátke ktorá bola na rok v Amerike a vrátila sa s typickým americký úsmevom pričom predtým mala naozaj dosť žlté zúbky. Ja som si zadovážila 3D professional effect. Zuby mám citlivé vždy a toto tiež nebolo nič príjemné, boleli aj pri bielení a chvíľku aj po bielení. Ale efekt rozhodne stál za to. Už po použití asi 10 pásikov sa ma každý pýtal že čo robím že mám také krásne biele zuby.Vlastne som použila len tých 10 pásikov a druhú polovičku dostal priateľ. A jemu to tiež krásne vybielilo. Zuby si udržali belosť už niečo vyše pol roka a to sem tam aj fajčím pijem červené víno a aj kolu. A hlavne čo odporúčam je spraviť si kvalitnú fotku pred bielením najlepšie na dennom svetle a potom si urobiť fotku po bielení. Tam najlepšie človek uvidí že rozdiel naozaj je. :)

Laura.Kov.

Ano Iwka22, aj ja ich mam je to super vec, ziadna citlivost zubov, som velmi rada ze som si ich vtedy kupila dopouzivala si ich az do konca? mne ani netrebalo, ale dokoncila som radsej celych 14 dni...ked bude treba zas bielit, tak si ich kupim zas

Iwka22

ale ty hovoris o pasikoch crest, to je nieco ine...ja som mala pasiky Cougar :) tie bielia skvele, odporucam aj tebe vyskusat :)