Maitalon vs Yadine

Príspevok v téme: Maitalon vs Yadine
malinovka123

zdravim damy!
Uzivam teraz uz tretim mesiacom maitalon na odporucanie lekarky kvoli tomu ze je to lacnejsie predtym som uzivala yadine ale dost som sa zamyslala ako to moze byt rovnake ked pri yadine som necitila takmer nic ziadne vedlajsie ucinky ani som neschudla ani nepribrala ale odkedy som zacala uzivat maitalon citim ze moja chut na sex klesla absolutne na nulu a neviem ci si to nenamyslam alebo je to fakt maitalonom a dokonca mam pocit ze sa mi zhorsila plet ( od 13 rokov mam problem s akne teraz mam 22) Predtym som uzivala len antikoncepciu diane35 cca 2 roky a potom jeanine cca 1 rok s tymi som nemala problem tak isto ako s yadine a dokonca z diane 35 som aj schudla. Teraz neviem co mam robit ci si dat predpisat znova yadine alebo iny druh antikoncepcie alebo tu s ktorou mam skusenosti, ale doktorka bude urcite oponovat ze maitalon je to iste ako yadine no neviem citim ze je to proste ine. Co by ste odporucali vy ?

jankaaaaaaaa

chut na sex by si stratila aj z yadine aj z jeanine .. lebo niektor ezeny vplyvom hak stracaju chut na sex a je jedno aka je to znacka, ten efekt, ktory ma hak na plet tak ten sposobuje u niektorych tu stratu chuti na sex. existuju hak z ktorych by si chut na sex nestratila, ale tie by nemali dobry vplyv na plet..
a ked ti da lekarka recept na mailaton, tysi mozes v lekarni vypytat original na tentorecept

lenkaTR

doktorka predsa nie je absolútna autorita, Ty máš vo vzťahu ki ne svoje práve, ak cítiš, že Ti nesedí, tak si vypýtaj inú - tú, ktorá Ti nerobila zle. Normálne si ju vypýtaj - mala by rešpektovať Tvoje prianie, ak nemá inú objektívnu príčinu, prečo Ti nepredpísať Yadine. Ideálne by si však nemala brať nič...

lionesssssss

malinovka, originál je originá, pekne ty povedz svojej pani doktorke, nech ti naspäť predpíše Yadine... antikoncepcia je svinstvo aj tak, ale keď už tak radšej brať originál ako napodobeninu... z hľadiska hormónov je to to isté, ale nie z hľadiska ostatných pomocných látok ...

pani doktorku nech nezaujíma to či ty potrebuješ lacnejšie tabletky alebo nie,pekne jej povedz že chceš naspäť Yadine