Zachvaty hnevu

mikas

ano mam priatela už 5 rokov chudak ale sem tam aj nanho som skakala ale ona sa mi vždy smeje a potom ma ta zlost prejde:)

Threesha66

Mas priatela? Ak hej on by ti urcite pomohol prekonat takyto hnev, ale popros kamaratku aby ti pomohla s tvojim chovanim, pravdaze taku ktorej mozes verit a zdoverit sa zo vsetkym :)

mikas

ano to mam riadny a citim sa hrozne aj som to olutovala všetko:/ked ja nechcem nikomu ubližit....snažim sa ovladat ako sa len da ale je to strašne tažke

Threesha66

Tak to mas teda riadny problem so zachvatmi hnevu, take nieco som ja este nikdy neurobila a ani som nikam netreskla akurat dverami aby uz bolo ticho, ja skor utocim slovami a potom to vsetko lutujem

mikas

ja ked som mala asi dvanast tak som mala naj kamošku ona ma vedela vždy strašne naštvat raz sme hrali hru a ona prehravala tak povedala že už nehra a ja som mala v ruke ceruzku a zautočila som na nu a skoro som jej trafila oko naštastie pod okoa šla jej krv..a druhy krat sme sa nahanali ja som mala psa na voditku a a on ako pes utekal po nej a ja som ho pustila naschval a divlala som sa čo urobi a on ju kusol ale to bol naštastie maly pes a mala iba modrinu...a to všetko odvtedy už som nič take neurobila a dufam že neurobim a to v daka tomu že som sa naučila trieskat vecami a nie utočit...

Threesha66

Fuu :D Takych chuti niekomu nieco spravit bolo a aj stale je velmi vela ale snazim sa ovladat a ked uz je fakt najhorsie tak radsej ustupim ajked ma to totalne stve :D

mikas

ale som rada že som neni sama:)dik za tvoje prispevky pomohlo mi to už som myslela že je to važne...nebojiš sa že nekomu niekedy važne ubližiš?

Threesha66

Ja som skorpion ale aj ty su tiez vybusny a skoro vsetko im vadi, svojho nazoru sa drzia a len tazko sa niecoho co chcu vzdaju :) Proste komplikovana povaha :)

mikas

no pokusim sa a inak medzi rečou ake si znamenie či to aj nema nejaky vpliv ja som bliženec a poznam jedneho bliženca a je rovnaky ako ja...

Threesha66

Tak sa musis vediet ovladat, ved za to ze mama chce aby si si dala maso, za to nemusis hned vybuchnut, skus nabuduce povedat ze nemas chut alebo momentalne nechces. Vsetko sa da, skus sa zacat venovat sama sebe a tomu ako sa chovas :)