Chcem male prsia

Príspevok v téme: Chcem male prsia
placuca

Chcem male prsia nechcem ich mat taketo velke gajdy.Mam len 20 a prsia po pupok chce sa mi plakat hanbim sa si dat tielko lebo musim mat len hrube ramienka pretoze musim nosit len taku podprdu.Nemozem si nic kupit plavky podprdy tricka je to hrozne vsetko mi je male nechcem ich preco prave ja mam take preco preco:-((
Ano mat velke je pekne ale ked su ako silikony v pozore a nie taketo na plastiku nemam peniaze a v podstate sa mi to ani nepaci tie jazvy cez cele prso zase len tie co maju male maju vyhodu vo vsetkom.Mozu behat mozu si kupit co chcu od triciek po plavky,podprdy a pritom mozu byt aj bez vrchu a ja co musim mat podprdu snat aj ked spim tak si ju neviem ani kupit.Co maju male mozu si ich dat zvacsit a ziadnu jazvu nevidno maju ju skrytu ach ja uz nechcem som zufala.

Mary3177

Tabletky na zväčšenie poprsia - -odkaz odstránený- Pomohlo mi to. Užívam teraz 2. mesiac a prsia mám väčšie a plnšie.

Terezka

Neboj sa daj sa na operaciu zmensenie prs,jazvy po roku vonkoncom nevidiet,toho sa nemusis bat,ani to neboli po opke zbytocne sa trapis,ja som bola pred rokom .v B.Stiavnici a operoval ma dr. Zamboj z Vrable a ani nevidiet tie jazvy,a mam to ako 20 rocna a mam uz duplovane,vyzeraju ako by som tam mala implantat tak stoja,daj sa do toho a zbytocne sa netrap.

vejva

Ahoj placuca no neviem ako ta zbavit toho pocitu ale aspon ta chapem mam tiez velke prsia a planujem opku zmensenie prsnikov pripade aspon modelaciu.Je pravda ze sa to neda porovnat s jazvou ako ked sa vklada silikon ale uz som sa s tym zmierila.treba si najst lekara naozaj dobreho lebo niektori robia uz iba setrnejsi sposob jazvy okolo dvorca a dole cize to lizatko.ja by som tiez chcela iba taku jazvu popd prsia tu 15 cm uz nie.Aj ked tu jazvu tiez bude vidno ale ten pocit peknych malych prs zato bude stat aj tak budem nosit podprdu a pri vode plavky tak to nebude vidiet.A neboj sa ze sa budes hanbit pred chlapcom ak ta bude mat rad tak to urcite pochopi jazvy aj tak casom vyblednu.ja viem ze mas v hlave mat pekne male pevne prsia bez jazvy aj ja som to tak mala v hlave ale tak co uz narobime pripadne mozme este pockat ci sa veda neposunie do predu a nieco nevymysli aj pre nas.no ale to sa uz asi nedozijem xi xi.tak uz sa nejdem trapit a chcem si uzit male a pekne prska kym som este xi xi mlada.Tak porozmyslaj a na tebe zalezi ako sa rozhodnes ahoj

placuca

no pozerala som aj tie jazvy daju sa laserom a tiez vseliako len ja neviem ci aj na prsia tak urcite by sa to dalo ale tak fakt neviem no to by bolo treba dalsie korunky :o(

silviklh

placuca a teraz mas ake cislo?bolieva ta aj chrbat? no musi so vybrat,ci budes mat trosku jazvy alebo budes aj nadalej trpiet.

placuca

ja viem ze urcite by to bolo lepsie ako to je teraz uz ragujem dost podrazdene hlavne ked mi niekto povie ze mensie su na tom horsie ako vacsie tak prepacte.Ale ked mam len 20 zrovna som sa aj rozisla s priatelom no ten ma ako teraz netrapi len nviem ci by som sa ako to povedat potom nehanbila vyzliect tiez pred niekym ked budem mat tie jazvy chapete ma co myslim no ani teraz to nieje slava ja uz neviem je mi naozaj hrozne