Najlepší opalovací krém?

Príspevok v téme: Najlepší opalovací krém?
pika5

S ktorým opalovacím krémom(50+) máte najlepšie skusenosti? Používam len UV faktor 50+,kedže mám velmi bledu pokožku a hneď sa spálim, no potrebujem taký krém ktorý nezanechá žlté škvrny na oblečení. Viem že Eucerin zanecháva... a Garnier ambre solaire je dobrý,len sa mi ťažko zháňa,tak uvažujem nad Bioderma krémami alebo Vichy.

A ešte,aký je rozdiel medzi mliekom a krémom? Lebo mlieka sú OVELA lacnejšie ako krémy,a potrebujem niečo 100%ne spolahlivé. Ďakujem.

Lennyx

ja som za biodermu pripadne avene s rolzprasovacom z notina ak aj mas atopicku alebo extremne citlivu pokozku tak su vhodne a neublizia

keksik333

opalovacie maslo sun od vivaco.sk je najlepšia vec na opaľovanie čo môže byť..pokožka shnedá aj bez predchadzajúceho červeného štádia

sunhulla

Používam len prírodný malinový olej Soaphoria Organic, dá sa kúpiť na Notino. Najprv som používala len olivový olej, ale ten po hodine na slnku dosť smrdí :/ a tento krásne vonia

karina5

ja som tiez hladala po forach ktory je najlepsi aj som par skusala ale co mozem doporucit po dlhom partrani je z lekarne swiss sun protect, predtym som ho nevidela asi to je novinka ale je super

Palioo

...a uvedomujete si , že betakarotén syntetickej podobe vyvoláva rakovinu ? ...u fajčiarov dvojnásobne. Ak tak pekne papať mrkvičku, karfiol, strukoviny a pod.

tinush

mozno by tu napisal niekto normalny... bo su tu ludia ktori sa chystaju na dovolenku a naozaj potrebuju dobre rady :P

maminka81

ja mam najlepšie skúsenosti s daylongom - krémom, maju aj 50OF, a mam ich odskúšané aj na detoch a fakt nemožem naň dopustiť... mali sme aj vichi, nivea a ostatné spomínané, ale daylong je najlepší v tom, že ráno deti natriem cca 20 min. pred tým ako ich oblečiem, a potom už nemusím celý den, ešte nikdy ich nespálilo... je fakt vodeodolný

smajliQa

pika... prepac, to absolutne nemalo nic s tebou spolocne a neber to osobne, bola som nahenvana na niekoho ineho... ako si si stihla vsimnut.. ja len ze

si spomenula faktor 50 a zdalo sa mi to fakt vela. som si predstavila ze mas fakt bielu plet..