Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co je lepsie, zacat zostra alebo pozvolna?

Príspevok v téme: co je lepsie, zacat zostra alebo pozvolna?
clara258

ako je lepšie začať chudnúť? prejsť okamžite na diétny režim alebo postupne "presedlávať" na zdravú stravu?

potrebujem nutne začať... nejde mi o to schudnúť polovicu mojej váhy za mesiac lebo ide leto.. proste chcem konečne začať a už natrvalo schudnúť.
teraz mám ale problém s tým že keď si dám trošku čohosi naviac, už sa neviem zastaviť a doslova žeriem za troch... a aj na to vyzerám :(
síce aj postupné vyradovanie niektorých vecí mi veľmi nejde, lebo veľa krát už potom padám do predošlého stravovanie.. tak neviem no, ktoré sa vm zdá účinnejšie? aby som pokračovala v snažení v tom druhu??

majka_21

podla mna je lepsie pomale chudnutie, bez diety... kazda dieta ma jo-jo efekt. ak sa ti kg nevratia do mesiaca, pol roka, tak urcite do roka-dvoch. a chcela by si tym prejst znovu? no ja nie. ja som zacala chudnut v januari a doteraz mam dole 5 kg. chodila som asi 2 mesiace poctivo kazdy den plavat (zabralo mi to vzdy hodinku a pol, takze tolko casu si snad najdes). ja som to trosku prehanala, ale odporuca sa ist aspon 3-4x do tyzdna plavat. bez pohybu to nejde, ale to uz asi vies. a upravila som si stravu - snazila sa jest 5x denne. ja som nemohla vylucit nic, lebo by som skoncila s tym, ze o par dni by som sa danou potravinou prejedla. tak som si dala to, co bolo (aj ked bol vyprazany rezen, tak som si dala, ale nie vela - bud jeden maly alebo polku velkeho).

Kikoss

Pokial viem, su na to \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"vyzivologovia\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\",treba sa popytat u svojho lekara, oni ti poradia co a ako, drasticky chudnut ani priberat urcite neni zdrave podla mna, vnutorne organy taketo soky urcite zatazuju. Pomaly a v klude, ja som chudy a mozem zozrat aj cele prase, proste nic (par kil navyse by som inac aj zobral..), takze ti nejak skusene povedat neviem, ale urcite odbornika na vyzivu, venuj sa gastronomi, vela veci perfektne chuti a nepribera sa z nich, tak isto nejaky sport. Ja viem sport je tazka vec, nejde ani tak o lenivost, ale najst si nieco co ta bavi, alebo aspon co dokazes strpiet.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.