Praca v Dansku?

London

Ahojte možte mi niekto pomocť s brigadou v dansku? alebo v ktorom sektore by sa dalo dobre uchytiť, brigadujem a v reštike, tak aj to by som bral ak by niečo bolo... Dakujem

Marek69

Larietta : prosimta ak je tvoja ponuka este stake aktualna ozvi sa mi prosim na moj email : marecek69@gmail.com mal by som velky zaujem o doucovanie danskeho jazyka kedze sa tam chystam aj s priatelkou uz tento rok.
Dakujem!

Larietta

V Dansku som zila dlhe roky, zijem teraz v Bratislave, v podstate ma napadlo oslovit tu ludi, ak tu nejaki su, ktori sa chystaju ist pracovat/studovat do Danska a chcu sa predtym naucim jazyk: ponukam hodiny danstiny, mam aj papier z Danskej ambasady, kde som jednu dobu robila lektorku tohto jazyka, cena za hodinu dohodou. Som seriozna a prizvuk tohto jazyka sa naucite len od cloveka, ktory tam odmalicka vyrastal. Rozpravat, pisat, gramatika. Hlavne vsak naucit sa pravidla vyslovnosti, kedze sa inak pise a inak vyslovuje. Ak by bol zaujem, nechajte tu mail a ozvem sa. Ak by sa nasiel hoci aj niekto, koho by zaujimalo naucit sa inu rec cisto len z vlastneho zaujmu, akceptujem to tiez. Pre mna to bude privyrobenie popri inom + radost z toho, ze mozem pomoct, ak sa da, alebo je to potrebne.

smajliQa

ja som robila v dansku,,,chvilku,a tiez chvilu v anglicku..

ak chces zarobit chod na do Danska, to je viac jak iste.. ale urcite nechod zbierat ovocie..

ako tu uz bolo napisane je to otrokarcina viem o com hovorim..

ja som brigadovala v skotsku na farme.. ze zber ovocia :D:D:D:D
dosla som tam prvy den a dostala som rano bednicku, a ze nazbieraj jahody.. v tej debnicke bolo 8 mensich teglikov, a teraz :

do prvej davajtte velke jahody
do druhej davajte stredne jahody
do tretej davajte male jahody
do stvrtej davajte prezrete
do piatej hnile
do siestej na polovicu zelene
do siedmej bla blka bla
a do osmej tiez bla bla.. no uz si to proste nepamatam..

tu bednu som nazbierlaa za hodinu, podotykam ze bola mala...
a ked som ju dosla odovzdat, tak mi polku povyhadzovali do toho teglika s hnilymi, ze to mam zle roztriedene, ze to tak nema byt, a podotykam ze ta hniloba bola takmer neplatena :D:D:D

takze vedeli dobre co robia,,,, no... takze o tomto je napriklad zber jahod v Skotsku :D:D:D

chcem len povedat ze jak mi vyhodili tie dobre jahody do tych hnilych, jeb*a som im tam tu bednu a straduj si ho 5 km na ubytovnu, pobalila som si kufre... boli 4 :D:D:D sak nakupy :D:D:D:D a tahala som sa s nimi do LOndyna k znamemu :D:D:D:D no a co ja som OTROK??? :D

je to pravda.. je to OTROKARCINA

jajka001_

ja som raz brigadovala takto manualne, vlastne dvakrat, no pre mestske dieta ako som ja,praca na poli je hrozne namahava, sice som mala potom lepsiu kondicku ale boli to fakt tazko zarobene peniaze. ale zas zazitok na cely zivot. pre mladych ludi je to fajn.