tetovanie ano ci nie

cherryR

sorry trošku som sa sekla :D práve som riešila s kamoškou či si má dať tetovanie alebo nie :D a som to napísala inde ako som mala a neviem to tu vymazať :D:D ešte raz sa ospravedlňujem :D:D tak k téme:
len toľko,že tetovanie mám,pre mňa je krásne s krásnou myšlienkou, a dala by som si veľmi veľa ďalších....počas života určite toho ešte pribudne :) len nechcem si všetko na seba nacapať naraz, aby potom keď prídu momenty čo pre mňa budú dôležitejšie ako sú niektoré teraz, aby som ešte nejaké to miesto mala :)

cherryR

donedávna sa ešte považovalo tetovanie za niečo čo patrí väzňom alebo vrahom, psychicky chorým ľuďom...no o chvíľu už bude skôr problém nájsť človeka bez tetovania :) súhlasím s Vierkou,ak si si istá,máš motív ktorý pre teba niečo znamená a vieš že ťa neomrzí, tak si daj....ale myslím,že ak sa pýtaš tu/úplne cudzích ľudí či áno alebo nie tak podľa mňa asi ešte sama niesi dostatočne presvedčená....daj si tetovanie vtedy,keď ti bude jedno že ťa tisíc ľudí bude odhovárať alebo nahovárať....rozhodnúť sa musíš sama,je to predsa tvoje telo :-) dúfam,že sa rozhodneš správne :)

vierka86

ja mam tetovanie uz dlho a stale sa mi paci rovnako, nelutujem a kludne by som si dala aj druhe...
dolezite je dobre si rozmysliet kam si das a co si das vytetovat, lebo nechapem ludi co si daju spravit tetovanie a za rok pistia ze sa im nepaci, toto je fakt rozhodnutie na cely zivot,teda ak nechce clovek podstupit bolestive odstranenie.