Co si mam o tom mysliet?

Príspevok v téme: Co si mam o tom mysliet?
Garnierka

Mam noveho priatela. Pozname sa asi 5-6 tyzdnov. V intimnej oblasti sme zatial riesili len bozky, dotyky, maznanie. Je uzasny, perfektny vo vsetkom - zatial sa mi tak zda :))). Az na jednu vec. Napr. ak sa zohnem a vidiet mi do vystrihu, tak mi stiahne tricko, ze sa musi trosku pokochat pohladom......alebo minule sme boli na ture, dali sme si pauzu a zacal mi smatrat pod trickom, ze si dobija energiu.....Viem, ze to nie je nic zle a som rada, ze sa mu moje telo paci a tieto veci su aj mne velmi prijemne v intimnej chvilke ....ale on to robi v takych situaciach, ked sa bavime uplne o niecom inom, preberame vazne veci a on mi zrazu stiahne vystrih ......
Ja viem, ze to nie je vazny problem,..... viem, ze je zdravy mlady muz a navyse nemal par mesiacov sex....len mi to od 32 rocneho muza pride zvlastne....

Slobodna

prečo by to malo byť na jeho vek nevyzrelé? Také si ešte nepočula, že muži aj ženy po 30 sú na vrchole svojej sexuality? Môj partner sa tiež rád pozrie pri každej príležitosti ( ako každý zdravý chlap- keď je na čo :) ), ale len sa usmeje a blysne očami, no nijako to nekomentuje. Nevyzrelé je jeho správanie, nie chuť na sex a keď ťa berie len na sex, tak jemu jeho správanie pripadá normálne. V tom je problém, vy ste úplne myslením ale podľa mňa aj inými vecami úplne inde. Veď pokračuj s ním dovtedy dokedy budeš spokojná a kým ti to nebude nepríjemné. Prečo by si mala trpieť nejaké prejavy tvojho partnera ak sú ti nepríjemné??? Sama sa predsa slobodne môžeš rozhodnúť s kým budeš, ako dlho a prečo.

AdamKrt

Mozno ma len trochu divny humor. Ved sa ho opytaj, ci mu to pripada normalne.

Ale kedze to nerobil len v sukromi, ale aj v kupe, ked tam bola ina osoba - tak to uz je na zvazenie, ci ho poznas.

Na moj vkus sa mi zda po 6tich tyzdnoch trochu skoro, aby Ti len tak siahal na prsia. Kebyze uz spolu nieco mate a ste spolu dlhsie. To si kedy vobec zacal dovolovat - po tyzdni ?

A ak je Ti to neprijemne, preco ho nechas ? Daj mu to prstoch a patricne najavo, co si moze dovolit. Skus si ho viac preverit, ake mal vztahy a ci to neni typ cloveka, co mu ide iba o sex.

Garnierka

vierka----ja viem, ale pride mi to take pubertiacke...

bibisa---je mi to prijemne, ale musi byt na to chvila, ....nie ako minule, cestovali sme vlakom, sedeli sme oproti sebe, mne spadol na zem casopis, zohla som sa pren a on:pockaj, ostan tak chvilku, skontrojuem ti to tam :)....a sedela v kupe este jedna pani, bolo mi to trapne...

Slobodna---myslim, ze nie som naivna...po tak kratkom case to neberiem, ako lasku na cely zivot, dokazem uvazovat triezvo, aj ked som z neho paf :)...ale toto mi pripada na jeho vek nevyzrele....

Slobodna

no robí to jednoducho preto, pretože je s tebou iba kvôli sexu. Nerob si nádeje, že je to niečo vážne. Sama podvedome tušíš, že niečo neni ok. Pokiaľ je to vzťah založený iba na sexe, je to v poriadku. Ale je zrejmé, že ty to berieš celé inak. Je to kruté, ale nebuď naivná, pretože neskôr budeš veľmi sklamaná. Jasné, zo začiatku sa v každom vzťahu šuká ako králiky ale zas aj tá komunikácia :) je dôležitá a potrebná.

User_37597

ak ti to je prijemne tak ako hovoris tak nechapem preco pozeras na to kde to robi a pred kym?
bud rada ze to robi lebo ak ostanete spolu ver mi ze po 3-5 rokoch uz na teba tak mlsne kukat nebude :D
je zle ale fakt.