Kto sa skryva pod svoj nick

Príspevok v téme: Kto sa skryva pod svoj nick
User_37597

ahoj vazeni
zalozila som tuto temu kvoli tomu ze ked si tu tak krasne dokazete vymienat nazori a podaktory aj nadavat ako aj poradit si tak by som chcela vediet ci dokazete aj napisat nieco o sebe lebo prakticky nikto nevie nic o nikom.ja som zrovna nepovedala aby ste mi povedali meno,priezvisko,adresu atd...
mozno by ma zaujmalo kolko mate rokov,aku pracu mate,co ste dnes ranajkovali ;)
hovorim predovsetkym o tu znamich ludoch ako je adamkrt,slobodna,vejva,smajliqa....
proste ty ludia kt tu stretavam fakt kazdy den.
diky :)

smajliQa

:D:D:D soffa :D:D:D
dobreee motto :D

inak ja som tiez slnecne dieta narodene v zime :)))

jaj a my uz mame tiez jahody u nasich, som dnes bola pozriet, no a mamca hovorila ze ked dojde za dva ci tri dni, tak ta najvacsia jahoda uz bude zrela,, tak normalne kvoli tej jahode pojdem k nasim. uz sa neviem dockat :D

soffa

a ja mam rada figy,cerstve podotykam!!;-D a najlepsie su tie kradnute so susedovej zahrady v Chorvatsku;-DDmnam...a inak som slnecne dieta aj ked narodena v Zime.myslim si ze som dost sebavedoma,ukecana,nemam problem pomoct,ale zas sa nenecham zneuzivat.inak mam akurat rokov 30tka mam zastihla vo februarii.a moje zivotne motto je "az umru pohrzbete me celem k zemi aby mi celej svet mohl polibit prdel"

User_37597

no ono je pravda ze vsetko zelene je take kyslaste..ale ja som minule olizal nahodov zelene tricko a div sa svet nic kysle ale chlpate :D
no vsak lost ak nepomoze nic a nebudu este cervene tak ich skus zafarbit centropenom ;)

lost

no jahodu som uz skusal jest, avsak bola taka kyselkasta, udajne tie cervene su lepsie, tak raz niekde mozno najdem :D