Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Najlepší suchý šampon!

Martina1987

Pre mna je Klorane najlepší suchý šampón ostatné mi lepia vlasy ale po Klorane mám vlasy ako ozmývané znovu

BBella

je to velmi tazke, ale pokusim sa. isto ked viem ze nikam nepojdem tak si neumyvam vlasy a necham ich len tak. ale plne dva dni mi vlasy nevydrzia byt ako tak normalne. vcera som si vlasy umyla az na obed a dnes sa nechystam si ich umyt vydrzim az do vecera, snad:)

vevericka

preto sa ti mastia, lebo si ich casto umyvas..az budes mat dovolenku neumavaj a potom zacni umyvat len kazdy druhy den..casom sa to upravi

Gabrieli

Ja suchý šampón používam málokedy. Používala som od alpy, ale aj keď som ho vyčesala, tak mi tam ostalo dosť prášku a smrdel. Teraz mám od Oriflamu taký v spreji a ten je lepší.

BBella

jasne ze to nechcem pouzivat stale, len obcas mi to padne vhod. ak sa mi nechce umyvat vlasy a potrebujem vybehnut vonku. umyvam si vlasy vzdy vecer - zihlavovym samponom, ak by som si neumyla, mala by som okolo tvare a hore pri cele mastne vlasy, fakt si to nemozem dovolit takto chodit do prace.

vevericka

kazdy den si vlasy urcite neumyvaj ani suchym samponom, ak mas stale mastne, tak je to koli tomu, ze ich nesutale uplne zbytocne umyvas..staci kazdy 3. den
suchy sampon, ale tiez nie je bohvieco, musis to kvalitne vycesat, ja to pouzivam, iba ked idem na nejaku turu, kde nie je moznost samponovat normalne