Vyhasla som...

Príspevok v téme: Vyhasla som...
zamarii

Prišla som nato! Našla som to, prečo zlyhávam. Vyhasla som. Neviem, prečo, z čoho sa to stalo, prečo som sa tak zmenila. Ale už takto ďalej neviem ísť. Nebaví ma škola, stratila som priateľov, život vidím v negatívnom svetle, všetko je pre mňa ťažké, každý krok ktorý spravím dopredu je pád. Nedokážem sa usmiať, každé slovo z mojich úst je urážka. Proste je pre mňa všetko nanič, a všetci sú zlí. Neviem, ako ďalej. Čítala som na internete že to čo prežívam je znak syndromu - vyhorenia. I po preštudovaní odborného návodu ako sa s tým vysporiadať, to nedokážem. Poradte mi niekto, ak s tým máte skúsenosti, ako ďalej, ako vratit svetlo do môjho života. Prosím.

GiovanniX

momentalne aj ja prechadzam dacim podobnym,vyhasol som,kazdy dokonaly plan sa raz pokazi,mam tolko prestudovane o GTD,time managemente,vsetko fungovalo ako hodinky,ale pred tyzdnom som vyhasol,stratil motivaciu ist si za cielmi,proste neviem najst sameho seba.
Ale hladal som ludi s podobnym problemom a zistil som ze nie som sam,proste nie sme stroje,ani ja,ani ty...
odporucam ti vybrat si cisty A4 papier,pero do ruky a sprav si "restart" seba samej,ze co chces dokazat v zivote a preco,malo by to pomoct,ak daktori ciel uz nebude taky dolezity,netrap sa,ako starneme tak sa aj menime a ine veci su nam dolezite,hlavne je mat daky plan a ist si za tym :)

Laurina22

Baby!!!Mate 18 rokov!Boze nadherny vek!Neviem kolky raz dnes citam ako 18 rocne baby vyhasli,ako stratili chut do zivota!Ake mate problemy?Uzivajte si zivot,mate v hrsti najkrajsie roky zivota!Ussmejte sa!!!

lost

Vyhasla ?

Ja som to precital 3x a vzdy som cital Vyhrala som..

heh, fakt som to tak cital, ja ze sa niekto chce pochvalit ze vhral loteriu, ale citam aha nie, ze jaaaj to bola metafora, vyhrala som lebo som nasla dovod kde je problem...

a potom citam 4x a ze Vyhasla som...

hmmm a odkedy mas takyto problem ?

zamarii

Skoro 18. Prežívam tie najkrajšie roky svojho života. Sama a celý čas doma. Neviem, ako to zmeniť. Ako nájsť priateľov ako sa tešiť zo života. No, svoj problém chcem riešiť. A to hneď! Už sa viac nechcem trápiť.