žiadna ejakulacia

Príspevok v téme: žiadna ejakulacia
anonym69

Dobrý deň , mám problém. Mám 15 rokov . A je mi to tu trápne písať a znikim sa Otom nechcem baviť tak to píšem len na fórum ako anonym. Ide o moju masturbáciu. Pri vyvrcholený masturbácie cítim orgazmus ale nemám žiadny ejakulát. Nemasturbujem až tak často. Iba keď mám potrebu. Neviem v čom je problém ale dosť mi to láme hlavu. Ak mi niekto pomôže budem veľmi rád

ben138

cauko, mam podobný problem no ja mam 16 v auguste 17. ak by si chcel mohol by si mi napisat na mial ben138@azet.sk a mozme o tom pokecat

ufonko

Ja mám úplne opačný problém. Budte radi že nemáte nadmerú ako ja 10x za deň. Čo by som ja dal za to aby mi konečne už nestál a nemal takú silnú erekciu každý deň. Naozaj o nič neprichádzate. Ale ak môžem poraiť masturbujte stále každý deň aj 3 krát. Ja nemusím za mna to telo spravi samé :/.

AdamKrt

Ak to chces urychlit, mozes si skusit v lekarni kupit doplnok stravy ZINOK a uzivat ho podla predpisu + vitaminy A /radsej uzivaj betakaroten ako ciste Acko, Z neho sa vytvara vitamin A/, B, C a E.

Ale uzivaj si mladost a neboj sa, o rok, ci dva najneskor to dojde aj na Teba i ked sa snazit nebudes.